yardım edin nolur

dafidaf

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2008
152
0
merhaba arkadaşlar sabahtan beri burdayım anca üyelik aktif oldu bütün konuları okudum ama yinede yazın nolur belirtilerimi yazıyorum göğüs şişkinliği ağrısı sürekli 5 dk da bir idrar yapma demine kadar mide bulantım yoktu bişi yedim midem bulandı kokusu iğrenç geldi çok halsızım akıntım war ve öğlen test yaptım negatif çıktı diyip çöpe attım 5 dk sonra dayanamayıp tekrar baktım 2. çizgi hafif pembe ama belşirgin değil ama çizgiyi görebiliyosun hamilemiyim nolur ya kan tahlili yaptırmak istemiyorum lütfen cvp bekliyorum 10 aydır ewliyim we olmuyo doktora gittik hormonlarıma baktı başka test yapmadı erken çalışın dedi bi cvp yazın

selam benımde aynısı olmustu bende test yaptıgımda cok beklemdım ve attım testı sonra aklıma geldı bı bakayım dedım 2 cızgı sılık cıktı tekrar yaptım yıne aynı sılıktı ve kan testı yaptırdım pozıtıf cıktı ıns senınde oyledır cnm ama sen emın olmak ıcın kan testı yaptır bence

canım silikte olsa çift çizgi çıkması gebe olduğunu gösterir ama sen istersen bir kaç gün sonra tekrar dene çok zor olduğunu biliyorum ama biraz daha sabır canım ama kesin sonuç tabiki kan testinde inşallah hamilesindir allah gönlüne göre versin

bendede aynısı oldu sıtedekı arkadaslarım hep hamılesın dedı vede oyle cıktı ben hala durmadan tuvalete tasınıyorum ve goguslerım ck hassalasmıstı hala aynı

canım eger 5 dk ıcınde cıktıysa sılıkte olsa hamılesın demektır
Allahın ıznıyle ınsallah hamılesındır
tekrar bı ıdrar testı yapsana bakalım ne olucak

canım silikte olsa çift çizgi çıkması gebelik analamına gelir bu arada adetin geciktimi mide bulantısı,sık idrara çıkma adetten önce olması psikolojik adetten sonra başlıyor bu belirtiler bence kan tahlili yaptır hiç bekleme derim ben

ay inşallah Kurban OLDUĞUM YARABBİM bana bunu nasip eder iş yerindeyim we ateşim çıktı resmen artık düşünmekten ayy yine wcye gitmem gerek

inşallah hamilesindir cnm madem bu kadar çok isitiyorsun allah gönlüne göre versin.belirtiler uyuyor ama gene de kesin sonuç için bir kaçgün daha bekle bence...

sık idrara çıkmakta gebelik belirtisidir bende öyle olmuştu tabii yine kan testi yaptırsan kesin belli olur ....
herşey gönlünce olsun...

ya adetim düzensiz benim ne yapçağı belli olmuyo o yüzden zaten endişeliyim adet sancım war gibi 3 gündür ama tık yok en son ocak 14 te bittim mide bulantımda yoktu demin bişi yedim birden öğkk :S

canım adetin düzensiz ise bence bir kaç gün daha bekle çünkü bende 2,5 yıldır adet düzensizliği yüzünden her ay aynı belirtileri yaşıyordum psikolojikti ama sende testte çift çizgi çıkmış o yüzden hamile olabilirsin İnşallah canım Allah gönlüne göre versin

testte ikinci çizgi silik çıksa bile pozitif sayılıyo seninde hem günün geçmiş hem çizgi oluşmuş hamilesindir canım .ama yinede sabah aç karnına tekrar yap.a.s.a.s.

ewet bide ben bu belirtileri hiç yaşamadım önceden mide bulantım oluyodu her ay ama o psikolojikti artık eminim ama bu belirtiler ilk defa oluyo sabah tekrardan yapacam aç karnına dua edin nolur

canım benimd ole oldu cok belirgin degildi ikinci cizgi ama gorunuyodu hemen gidip kan testi yaptırdım pozitif cıkti gerce degerim birz dusuk cıktı ama pazartesi gene gidicem bence sende hemen git hamilesindir insallah canım

ay inşallah böle yorumlarınızı okuyunca dha çok umutlanıyorum hüsrana uğramak istemiyorum değeri ne olması gerekiyo ki normal değeri neyin değeri pek bilmiyorum yabancıyım biraz hiç kan testi yaptırmadım bide ücret hakkında bilgisi olan?*

sağlık karnen varmı.ben 20 ytl verdim gerisini devlet karşıladı beta hcg.değeri (gebelik hormonu) 1500 falan çıkmıştı.

canım şididen tebrik ederim bence hamilesin benimde sık idrara çıkma olmuştu hamile olduğumdan kaynaklanıyormuş bir yerde okumuştum 20 nin üzerinde olursa idrarda çıkıyormuş kan testi yaparsan kesin sonucu alırsın ve 50 nin üzerinde çıkacağından eminim bu arada kaç gün geçti adetin üzerinden

doğum evlerinde daha az alıyorlar .50 ytl falan.eczaneden prediktör markalı gebelik testi kesin doğru çıkıyor. kan testi yaptıramazsan onunla yap.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…