yardım edin nolur

ben normaldede çok üşürüm bende kat kat giyinirim yatarken bile üstüme yelek giyerim filan böle ama hala üşüyorum tabi.ya beni düşündüren geçen akşam çok midem bulandı ve istifra ettim ara ara da başım dönüyo die olabilr die düşündüm.beklemek kadar zor bişiy yok ya düşünmeden edemiyorum.nolcak benim halim bilmiyom

ya belkide psikoloji,ktir çok istiyoruz ya ondan :KK70: çünkü ben heray mide bulantısı yaşıyodum şimdi hamileyim asma bulantı yok :) bakarmısın tuhaflığa dua et canım bekle sabret

Yok Tatlim Henüz Olmadim Ama Bazen Karnima Ağri Giriyo Adet Olcak Gibiyim.akintim çoğaldi.önceki Hamileliğimde Yine Adet Olcak Gibiydim Kaç Gün öleydi Ha Oldum Ha Olcam.inş.buda öledir.hamişlerin Duasi Kabul Olur Canim Dua Et Benim Için.

canım bende 3 gün boyunca hastalancam die bekledim her dakka sancım wardı her dakka lawaboya gidiyodum bu sefer oldum die akıntımda çoktu inşallah canım inşallah dualarım seninle

dafidaf cim bebisin hayirli olsun, takvimin gunu yanlis gosteriyor, nedenide su, sen hesaplama yaptiriken, Select Baby's Due-date i Day Month Year a ayarlamamissin. Sayfayi ilk acista orda bir tarih oluyo kendiliginden (15 October 2008) o da hesabin yanlis olmasina neden oluyor. Sadece Your Last Menstrual Period a son adet tarihini gir ve digerini dedigim gibi Day Month ve Year yap.

Sevgiler...

Kislar Bişiy Sorcam Size Sormamiştim Yeni Aklima Geldi.benim 2 Gün önce Pembe Renkte 1-2 Damla Akintim Olmuştu Tam Kirmizi Diilde Pembemsi.sizdede Olmuş Muydu.

Evet Bazi Kişilerde Olmuş Araştiriyorum Da.tabi Herkeste Herşey Farkli Oluyo Buda öle Kişiden Kişiye Değişir Heralde. Canim Ya Sen Bugün Beni Baya Bi çektin Saol Canim Beni Dinledin. Diyosundur Nerden çikti Bu Başima:d Beni Sabahtan Beri Dinliyosun Konuşuyosun çok Teşekkür Ederim. Beni Anladiğini Umuyorum.

aaa aşkolsun olurmu öle şey delii :) birbirimizi dinlemiycez yardımcı olmaycaz da kime olcaz zaten işyerinde sıkıntıdan patlıyorum arkadaş oluyosun işte fenamı bu arada benimde moralim çok bozuk bu sigara muhabbetine

Saol Canim Iyiki Varsin.içiyosun Galiba.sakin Içme Canim Bebişini Düşün.bak Bana Olsun Die Nasil Dua Ediyorum Kaç Gündür.sen Bulmuşsun.sakin Yapma

X