Yardım edin bunlar için çok gencim :(

Gamze canım senin özel mesajın kapalı.
önce onu açmam lazım.

Kontrol paneline gir.
Ordan Settings & Options bölümünden AYARLARINIZ'a gir.
Ordan açılan sayfadan

Özel Mesajlaşma Sistemini yazar.
Yanında boş bir kutucuk var onu işaretle.
Sonrada sayfa sonuna doğru "DEĞİŞİKLİKLERİ KAYDET" var.
Oraya tıkla özel mesajın açılacaktır...
yerimseniben

Özel mesaj göndermek içinde

Özel mesaj göndermek istediğin üyenin ismine bir kez tıkla.
Orda xxx isimli üyeye özel mesaj gönder der.
Oraya tıkla ve mesajını gönder...

Son düzenleyen: Moderatör:
galiba önce arkadas listene ekli olması lazım :uhm:

mesela ben sana özel mesaj göndermek istersem, hani resminin(avatarının) yanında göz_yaşım yazıyor ya yanında yeşil ışık yanıyor hani, onun üzerini tıklayınca küçük kutu açılıyor, oradan göz_yaşıma özel mesaj gönder i tıklıyorum.

daha çok aama çok küçüksün karşındaki erkekte öyle emin ol zaman geçtikçe yazık olmuş diyeceksin.Hayat senin için başlamamış bile.Evlendiğinde bir bebeğin oldugunda düşünsene kızın bunları böyle bir erkekle yaşasa ne kadar üzülürsün kılına zarar gelsin istemezsin.Yol yakınken dön.Evlilik aşkla olacak bir şey değil çok fazla sorumluluk yüklenmen gerekiyor.Şu an bazı sölediklerimizide anlamayabilirsin yaş itibariyle.Ama hayat çok acımasız bir kere yanlış adım atarsan o insanla geri dönüşü olmaz

kırılma ama sen nerde yaşıyosun ya,ne demek bu aldatmaya girmez..seninde sevgilin var görünüşe göre,böyle bişeyi hazmedebilirmisin gerçekten çok merak ettim..:1shok:

konuyla ilgili olarak "erkekler için ihtiyaç, doğaldır gitmeleri" düşüncesine karşıyım!

erkekler için ihtiyaç olan sıvının vücuttan atılmasıdır. Bunun için de açıklamama gerek yok sanırım, başkasına ihtiyaç duymadan da bunu yapabilirler. Kaldı ki olmadı, zaten vücutları onlar uyurken bile bunu yapıyor. Hani rüyada olmuş falan lafları buradan çıkmış.

Cinsellik erkek için de kadın için de ihtiyaçtır. Kadın da erkek de sadece cinsellik için karşı cinsten biriyle beraber olduysa gözümde sıfırdır. Ben kadın örneğini de gördüm zamanında. Tabii Türk toplumu olarak erkeklere bunu hak göstermek, kadına tü kaka demek alışkanlık olduğundan böyle sorunlar olabiliyor.

Senin de dediğin gibi iş ailede ve sonrasında çevrede bitiyor. Kendini bilen bir baba-dayı, ağabey vb. örnekleri olan bir erkek öyle bir işe kalkışmaz. Bir ihtimal daha var arkadaş çevresi.

O tip yerlere giden insanlarda her türlü bulaşıcı hastalığın olma ihtimalini hatırlatmama gerek yok sanırım:1closedeyes:

konuyla ilgili olarak "erkekler için ihtiyaç, doğaldır gitmeleri" düşüncesine karşıyım!

al benden de o kadar.böyle düşünenlerin var olduğunu da inanamıyorum,inanmak istemiyorum.genişlik resmen.okuyunca midem bulandıkafamçokkarıştı

17 yas bunlari düsünmek icin cok erken,
yarin belki baskasina asik olacaksiniz simdiden evllik düsünmek niye yazik degil mi kendinize hemde o kadar cok sey olmus ki...
lisedeyken benim kuzenimle arkadasm cikiyordu aileler biliyordu kiz sürekli evlenecez diyordu,ben o zaman bile ya yarin ne olacak ne biliyorsun herkese öyle diyorsun dedim ama tabi pek dinlenmeye deger birsey olmadi,kuzenim harbiyeyi kazandi tabi askeriyede cok stresliydi dersler filan neyse ayrildilar suanda ikisi baska insanlarla evliler..o yüzden evliligin bahsi bile acilmamali

Kendininde dedigi gibi böyle seyleri düsünmek icin cok erken... Herseyi zamanin akisina birak... Önce liseyi bitir, üniversiteye git bir meslek sahibi ol, ondan sonra evlilik hayalleri kur tatlim a.s.

evlilik zaten bnm iiçin çok uzaktı ayrıldık zaten okadar üzgünümki

bu yaşta insanın kafası karışık olur canım.Pişman olacağın şeyler yapma herşeyi zamana bırak daha çok gençsiniz zamanla birbirinizi daha iyi tanırsınız.

yaa yardım edin ayrılalı oluo 1 haftya ama ben hala unutamadım oda sürekli arıyo peişimi bırakmıyo sürekli ağlıyo telefonlarda napacağım bilmiyorum

belli bir süre sonra o da unutur sende güzelim
şimdilik olur öyle şeyler daha 1 hafta olmuş

dünyanın hakikaten çivisi çıkmış ne diyeyim..-tatlicadiarzu-

biliyormusun benimde kızım lisedede ve erkek arkadaşıyla aynı sebepden ayrıldılar.
arkadaşı sürekli aradı senin gibi o da affetti. kızıma dedimki aynı şeyi baban yapsa affetmezdim.ve evliliğimi bitirirdim.
ben kocamı bırakırım ama sen erkek arkadaşını bırakmıyorsun dedim.
sevgi fedakarlık ister .seni sevseydi bunu yapmazdı dedim.etkili oldu,ben babanla çıkarken baban bunu yapsaydı,ayrılırdım babandan dedim.kızımada mantıklı geldi.bunları annenle paylaşabilirsen ona anlat .bizler hep sizin için düzgün insanları isteriz.
şimdi sanada aynı şeyi söylüyorum canım bırak o erkek arkadaşını senin için uygun değil o çocuk.....
karsına daha kimler çıkar..
öpüyorum ve doğru kararı vereceğini biliyorum.....

Ben varıııııııııım:lepi: Lise hazırlıkta tanıştım ben eşimle ben 14 o 17 yaşındaydı.11 sene çıktık.Ve evliyiz artık.Hayat ne getirir bilinmez yani.
Ben yazında etrafında çok kız var istese hepsiyle çıkar ama beni tercih etti kısmına takıldım.Tercih edilen değil tercih eden ol canım herzaman.Hayatta senden daha kıymetli kimse yoka.s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…