Yardım edin bunlar için çok gencim :(

bncee ole dııl bnd aynı yastaım ama eskı cıktıgımı halen unutamadım kac sene gectı gercekten sewıosan ayrılma kesınlıkle ama kendınıde uzme eer senı usuosa zaten sewmıodur sunuda unutma allah kımseye tasıyamayacaı yuku wermesmıs herseyde wardır bı hyr.usme kendını:asigim:

Bu kadar insan aynı şeyden bahsediyosak vardır birşey dimi canım benim
Seninde dediğin gibi daha çok gençsin şu an kafana taktığın şeyler geleceğini düşünmek derslerini düşünmek tabikide flörtlerin olucak ama geneleve kadar inecek şeyler olmamalı
Ne bilim bu yaştaki aşklar daha masumane gelirdi bana ama yanılıyorum galibabenneyaptımki

tatlim tatlim herkes ayni seyleri soylemis o cocuga kapiyi goster derslerine konsantre ol ve universtede kendin sec kendin icin uygun olan ksiyi secen ol unutma hayat senin hayatin mahvetmek de guzellestirmek de senin elinde sakin ola daha simdiden seni aldatmis bi adama umut baglama cooook uzulursun yoksa. yok evlencekmis bilmem ne yapcakmis kolay mi o isler oyle canim.. verilen sozlere degil yapilanlara bak derim kisaca.

Canım seni seviyorsa sana sadık kalır. Evlenmenize gerek yok ya da nışanlı olmanıza , hatta senin böyle bir şey istemene bile gerek yok, kendisi zaten sadık kalır anlıyor musun . Tamam yapmış bir hata erkeklerin hepsi yapmaz ama malesef geneleve giden çok . Benim eşimi çok zorlamış arkadaşları ama o yapmamış mesela :asigim: Biraz da mide meselesi, daha o zaman ben yoktum hayatında.
Zaten şaşırıyorum bunlar islam dini sadece kadınlara geldi sanıyorlar herhalde, bu da başka konu tabi:)
İki insanın güzel bir ilişki yaşayabilmeleri için ortak noktaları olması , bir çok noktada da uzlaşmaları gerekiyor. Bu konulardan biri de cinselliktir. Yaşam tarzıdır.
Konuş, rahatsızlıklarını anlat ve bu şekilde yaşamaya devam ederse birlikte olamayacağınızı söyle. Tercihi kendisi yapsın, ya kendisine bir çekidüzen versin ya da seni unutsun . Bakalım ne kadar seviyor görelim bir. yerimseniben

Türkçe konuş kardeşim,yazdığını oku bakayım,anlayacak mısın?
aynı yaştasın madem, eski çıktığım dediğinde muhtemelen ortaokulda çıktığın onu mu unutamadın ??
sen hele bir 20li yaşlara gel gerçekten aşık ol,bakbakalım kim kalıyor aklında..​

allah kımseye tasıyamayacaı yuku wermesmıs herseyde wardır bı hyr derken aldatılmak mı bir hayır yada bu zamana kadar aldatılan kadınlara ALLAHım taşıyabileceği içinmi başlarına böyle bişi getirtti?
Lütfen canım benim yapmayın gerçekçi olun biraz

bu genc yaşta erkeklerın ne kadar cınsellıge düşkün olduklarını gordun..

senın ıcın oluyor sen benım herseyımsın der ama dıger yandan baska kadınlada olur..
ben bır lıse öğretmenı olarak sana tavsıyem unıversıteyı dusun ..elınde bır meslegın olsun
ortaogrenım puanı cok onemlı tum derslerını beş yapmayı dusun..

sonra bu uzulduklerıne cok kızarsın

Her erkeğin hayatında bu tür şeyler yokmudur zaten. Yani her erkek en az bir kez yapmıştır bu işi. Kimisi böyle çaktırır , kimisi de hiç çaktırmaz. Hatta kadınlar içinde içten içe " acaba beni aldatıyor mu " diye bir şey yokmudur dersiniz. Artık erkeklerin bu tür şeylerine şaşırmıyorum. bence çok düşünüpte kendini üzme farkında olmasakda kim bilir neler neler yapıyorlar. yerimseniben

canım benım daha cok kucuksunuz evlılık felan fılan dusunmeye, oncelıkle okuyacaksın kı hayatının her donemınde ayakta durabılmek ıcın, lısedeyken okulda begenılen bır kız olmama ragmen hep bole seylerden korkardım yanı kafayı takarsam derslerım etkılenır kazanamam öss yı dıe, sımdıkı aklımla ıyıkı okula yogunlasmısım dıorum, cunku sevgılı kolay edınılebılır , ama kaybedılen yıllar çok zor, üstelık herseyden öte hayatını etkılecek bıseydır meslek secımı bence su an sevgılınden cok , ıstedıgın meslek vb seylerı dusun bır ıdealın olsun, ayakların yere bassın , ılerıde sımdı cok sevdıgın sevgılınle anlasabılırsenız devam ederse unıversıtede soz felan takarsınız ama su an cok erken, hayat sureklı degısıor , sartlar agır once hayattakı yerını belırle canım kaydirigubbakcemile

ya daha cok kucuksun boyle seylerı dusunme
sevebılırsın belkı ama once sen kendı hayatını kazan
sonra baktın ayrılmadın ıcınde rahatsız degıl devam edersın ama bence kabul edemezsın
bu yasta gemnel ev cok uzucu oda pısman olur ılerde
allah akıl versın genclık cok baska valla

bence bilmiyorum sizden biraz farklı düşünebilirim ama eğer evli olmuş olsaydınız derdim ki bitirip tekrar başlamakla hata etmişsin ,yada eğer su an seni bir başka sürekli bir kızla aldatmışsa ve sen onu afetiysen hata yaptın derdim ama siz evli deilsiniz ve seni bir başkasıyla aldatmamış erkeklerin deimiyle sadece ihtiyaç dedikleri şey olarak düşünürsek pek fazla aldatma olmuyor bence

daha şimdiden bukadar yüzgöz olunurmu cnm genç erkekler hoş olmasda bu tür yollara başvuruyorlar bunu bile bile romantik bir aşk yaşabileceğini sanmıyorum bu gençle daha çok gençsin.okulunda başarılar diliyorum.iyi bir meslek sahibi olup ekonomik özgürlüğünü eline almalısın.ALMALISINKİ çok erken tanıdığın erkek milletine istediğin ve hakettiği zaman tekmeyi basasın.akıllı davran.a.s.

bırak canım buna katlanmayı sen daha çok küçüksün oku gelecegini garantiye al o zaman bunlar gibisi etrafında çok koşar ama sen daha ii birilerini seçersin seçilen deil seçen olrsun hihoyyyta.s

ben de senin gibi liseye gidiyorum aynı yaşlarda olduğumz için daha iyi anlayabiliyorum seni ama ben olsam böyle bişeyi yapan beni aldatan birisini kesinlikle ama kesinlikle affetmezdim aşkımdan ölsemde olmazzzz!!! zaten beni aldatırsa aşk falanda kalmaz nefretim ağır basardı çok büyük hata etmişsin affetmekle bana sorarsan bir an önce ayrıl derim çok iğrenç bişey bu yaa allah kimseye göstermesin uzak olsun böyle iğrenç insanlar hepimzdenn!!!!!!!!!!!!!

hepinize teşekkür ediyorum yorumlarınız için bende bugüün itibariyle ayrıldım ondan ama nekadar kötü oldugumu tahmin bile edemezsiniz herşeyimiz hala aynı okul drsne gibi.. neyapacagımı bilmiyorum nasıl unutabilirim merak ediyorunm inşallah allahım sabır verir

canım boşver onu yaşın daha çok küçük ..sen kendıne bak.unıversteye çalış didin.onuda boşver.aferdersın onun örnek aldığı olaylar onun kişiliği hakkında ip ucu verıyor..uzulme ...

bende 17 benımde 3 yıllık bir ilişkim vardı burdaki ablalarımdan çok sey öğrendim bunların bos oldugunu elinde sonunda erkek buluncanı suan sadece okuluma bakcamı hep dile getirdilerşakkıdı erkek her yerde bulunur öenmli olan senın geleceg,n böle pis uckuruna sahip olamayan o yastaki cocuk sana ilerde ne verebilir sölermisin 1 yılda biten askımı gecici bunlar emin ol HAYAT İSTEDİĞİMİZ GİBİ DEVAM ETMİYO malesefbenneyaptımki UMARIM GERÇEKLERİ GÖRÜRSÜN CNM MUTLU OLMAN DİLEĞİYLE:teselli:

Daha çok gençsin canım..
Neler görüp geçireceksin daha.
Genelleme yapmak istemem ama erkekler meraklılar sekse...
Bizim gibi değiller.
Dedim ya daha çok gençsin...
Daha iyi insanlar çıkar karşına.
Her şeyden önce derslerini düşün..
Erkek arkadaşınıda bırak ne hali varsa görsün...
yerimseniben

Amannn bunlar da dertmiymiş dediğin zamanlar gelecek canım merak etme...

Lisedeyken bir arkadaşımın sevgilisi de gitmişti. Arkadaşım nasıl ağlıyor, nasıl kızıyor bunu nasıl yaparsın diye. Çocukta ne yapayım senden isteyemezdim. Çok merak ettim gittim diyor. :roflol:
Biz şaşıp kalmışız. Ayrıldılar, barıştılar öyle geçti o zaman.
Geçenelerde o arkadaşımla buluştum. O zaman ağladığı, kendini parçaladığı bu konu için şimdi nasılda gülüyor. Arkadaşım bir başkasıyla evlendi, ve çocuğu olmak üzere...

Bunları hiç kafana takma... Keşke böyle dertlerim olsaydı, dediğin günler olmaz inş. :1hug:

kız öle deme ben sahsen yediremem kendime iğrenirim düşünsene sevdigin geneleve gidiyo her erkekle beraber olan kadınla birlikte oluyo ben bi daha o sevdigim adamın suratına bakarsam bendeeee MERVE diilim :içelim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…