Yara izleri

23yn3ph

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2008
47
0
arkadaşlar bu yazın başında bi motorsiklet kazası geçirdm öle ciddi bişiyim olmaddı ama bacaklarımbelim karnm felan yara bere içnde.belimi felan geçtm de bacaklarım.yaralar geçti ama izleri kaldı.ne yapmamgerek bi bilgisi olan warmı..:1shok:

Son düzenleme:
arkadaşlar bu yazın başında bi motorsiklet kazası geçirdm öle ciddi bişiyim olmaddı ama bacaklarımbelim karnm felan yara bere içnde.belimi felan geçtm de bacaklarım.yaralar geçti ama izleri kaldı.ne yapmamgerek bi bilgisi olan warmı..:1shok:

ne yapman gerektiğini bilmiorm canım ama geçmiş olsun:teselli:

canım doktora danışarak contractubex kullanabilirsin bence. eğer doktor önerirse tabi..

21 yasimdayken trafik kazasi gecirdim(simdi 36dayim). Bacaklarimda ve elimin ustunde ufak tefek cam kesikler olmustu. Cilt nekadar kendini yenilese de,izlerim silik bir sekilde duruyor. Bu da hayatin cilvesi-ders alip,bir daha dikkatli olalim diye yerimseniben. Uzme kendini,gecer a.s.!

Son düzenleme:
arkadaşlar aynı sorundan bende de var, biberiye yağı vs dediler sirkeyi de denedim, geçmedi, kolumda izler var sanki esrarkeş gibi duruyorum. insanların gözü oraya dikiliyor. eğer bilginiz varsa lütfen yardımcı olun.

canlarım tca kimyasal peeling geçirir heralde çünkü onun kullanım amaçlarından biri yara izleri

yanlış anlaşılmasın satışını falan yapmıyorum ama 3 4 gündür araştırıyorum kendim için sorunu yanıtlaya bildiysem nemutlu bana

ne denesem olmadı, kollarımda izlerim duruyor. kaynana adayım yaz gelince kollarımı görecek ve endişelendim. bir yanık izi bir kesik izi var.

bide moomy dıye bı ılactan bahsedıolardı forumda gormustum onu denıyen varmı?

maliyeti ne kadar olur, nerede yaparlar ki:KK43: gerçekten fikrim yok:KK43: bir de kızlar benm cildim aşırı hassasi çizilse iz kalıyor, yaralarım iyileşmiyor:KK43:

ıyıkı gormüşüm konuyu :) kırmızı kantoron yağı canım...minumuma indırır..eskı yaralarda bıle işe yarıyor gazlı bez ıle gecelerı o yağdan damlatıp pansuman yap..yara,dikiş,kesik,yanık ızlerını tedavı eder ve geçirir..çok cıddı bırseysede kullan bırkac ay dene lutfen

kantaron yagı surmelısn cnm ..netten de arastırabılırsın bır de kudret narı yagı ..contractubex de ıyı gelıor ama cokkasıntı yaptı bende

X