Yanlışlardan Çıkamıyorum

bunu konuştunuz diye kaşar olmuyorsunuz. doğru birşey değil yaptığınız kendiniz için, çünkü bu durumu kullanıp şantaj yapabilirler. umarım resim filan atmamışsınızdır. ama kaşarlıkla bunun bir ilgisi yok sizin hayatınıza biri girmemiş bile.

Teşekkür ederim.Hiç el ele tutuşmadim sarilmadim çünkü hiç sevgilim olmadı flortten öteye gitmedi .İlk görüştüğüm kişiye resim attım ama kullanacak biri değil.Şuan konuştuğum eski sevgilime resim atmadım ama çok ilerledik konuşurken utanıyorum sanki bir anda sevgisi gitti bana ve değerim düştü

erkekler kolay kolay sevmez siz hiç zaman geçirmemişsiniz yan yana. sevdiğini de düşünmüyorum. bu yüzden iletişiminizi kesin mutlaka. müsait değilim diyin cevap vermeyin çünkü bu iş çok laçkalaşır eğer devam edecek olursanız ve sonunda üzülen siz olacaksınız.

Evet ilki hiç sevmedi beni zaten canı svsmk istediği zaman yazıyordu hadi bebeğim gün içerisinde sevgili değildik sanki Bu seviyor sanki emin değilim ama dün cinsellik konuşarak büyük hata ettim çünkü uygun değiliz birbirimize

Ya hata mata değil. Olabilir gençsin. Fotoğraf yok bir şey yok. Konuşma bitsin gitsin. Cinsellik istemesen sıkıntı asıl bu yaşlarda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…