Yanlış mı yaptım acaba?

P

pink_dream

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi pink_dream
Arkadaşlar ben bir konuda size danışma ihtiyacı duyuyorum...(Daha önceden yazdıklarımı okuyanlar hatırlayacaklardır! ) Çünkü fikirlerinize inanılmaz derecede çok ama çok ihtiyacım var şu anda ...fisfisfisBen sözlümden 2 ay önce ayrılmıştım duygularım ile mantığım çelişmişti ve ben mantığımı tercih ederek severek ayrıldım ,ayrıldık aslında(kalbim bu ayrılığı sevdiğim için kabullenmekte zorlansa da senağlama ) aramızda kavga filan da etmedik ayrıca...:1no2:
Ve sonrasında ben 2 ay bu ayrılağa alışma çalıştım ve hayatımda önemli kararlar almak üzere idim yani geri dönüşü olmayacak kadar önemli kararlar bunlar ...ama içimde bir ukte kaldı sanki son bir defa sevdiğimin nasıl olduğunu duymak için onu aradım halini hatrını sordum...Şaşırtıcı ama beklediğimden daha pozitif karşıladı beni ben sadece sesini duymak istemiştim halbuki ne bileyim bunu ikimize çok görmedim belki de ama beni çok şaşırttı çünkü ayrı kaldığımız dönemde nereye gittiğimi bilecek kadar yakından ilgilenmiş demekki bana döndün mü dedi çünkü şehir dışında idim ,ve ortak arkadaşımızın kaza geçirdiğini ve ziyaretine gideceğimi söyledim ve beni yine şaşırttı ve birlikte gidelim mi dedi ?çok şaşırdım olabilir dedim ama acaba şimdi ne olcak ?kafam karıştı bilemiyorum ne düşüneceğimi ?Sizce şimdi nasıl bir tutum sergilemeliyim ?CADIARZU

• Konu Sahibi pink_dream
siz tutumunuzu,arayarak göstermişsiniz zaten...
severek ayrılmışsınız,yine severek birleşecek gibisiniz...
biraz oluruna bırakın,bakalım kafanızdaki çelişen olaylar düzelmiş mi...
sevgiler...

• Konu Sahibi pink_dream
önceden yaşadıklarını bilmiyorum ama çok ciddi bişey yoksa ondan uzaklaşmana neden olacak,ikinizde severken bunu yapma ilişkinize..a.s.

• Konu Sahibi pink_dream
aramamalıydın mirmirmirmir
mantık ayrılığı boşuna olmuş yine birleşeceksiniz kaydirigubbakcemile

• Konu Sahibi pink_dream
Denenmişi denemenin faydası yoktur.Sorunlu bir ilişkiniz vardı ki sözlüyken ayrılmışsınız.Bir dahaki nişanlıyken, evliyken olursa çok daha kötü.Bence beraber gitmeyin ve aramayın da

• Konu Sahibi pink_dream
acı çekmek pahasına mantıklarıyla hareket edenlere hep hayranlık duymuşumdur CADIARZU

• Konu Sahibi pink_dream
DEMEKKI 2 AY AYRILDIK DIYORSUN ama aslında yuregınde beynınde ayrılmamısın
o da senı unutmamıs sende
ayrılırkende kavga fılan etmemısınız halende ona karsı hıslerın kuvvetlı gıbı
arıyarakta bır sekılde bunu gostermısın canım
sız yenıden bırlesırmısınız gıbı gelıyor bana hayırlısı olsun
mutluluklar

• Konu Sahibi pink_dream
Bu iliskiyi noktalamamissin, yazilarini okuyuncada karsi tarafinda ayni duygular içinde oldugunu gosteriyor...artik zaman gosterecek ama sanirim tekrar bir araya gelme olasiligi fazla..
insallah senin için hayirlisi olur
Sevgiler

• Konu Sahibi pink_dream
Ayrılma nedeniniz neydi acaba

Aslında belli bir sebebi yok ama son zamanlardaki ilgisizlikleri değişmesi vs.ama aslında şimdi korkuyorum neden mi ya değişmedi ise ya beni üzerse diye ama bir yandan da o zor dönemler geçiyormuş öğrendim ona destek olmak istedim ve sms yolladım o da çok sevinmiş belli ki kurduğu bir cümle ile beni düşündürdü sanırım hatalarının farkına vardı ama bilmiyorum ne onla ne de onsuz ama şimdi o görüşmede nasıl davranmalıyım ki bana yakışanı yapmış olayım aah bu sevgim yok mu ....?hayırlısı ne ise o olsun diyorum ama inşallah iyi olur bundan sonrası ?siz ne dersiniz ayrı kaldığımız dönemde hatalarını anlamış mıdır?ki:Saruboceq:CADIARZU

• Konu Sahibi pink_dream
bence herşey düzelebilir cınku düzelmicek bir şey yok gibi geldi
bana yeter ki düzelmicek şeyler yaşamamanız
ilişkiler bazen sarsılambılır ılgısızlık v.s ama madem cok sevıyorsunuz
bunu aşabilirsiniz
mantıgını kullanmışsın sırasını devretmiş artık duyguların sırası sımdı de duygularını kullan cnm
sevenler ayrılmasınnnn aşk cok kutsal zor bulunuyor

• Konu Sahibi pink_dream
aramamalıydın mirmirmirmir
mantık ayrılığı boşuna olmuş yine birleşeceksiniz kaydirigubbakcemile

Aslında haklısın ama sanırım duygularıma yenik düştüm ve aradım umarım pişman olmam ????:sm_confused:

• Konu Sahibi pink_dream
ammannn kavuşunn gitsin 3 günlük dünya sevenler ayrılmasınnn ayırmasınlar !!! hihoyyytkaydirigubbakcemile5 :teytey:

• Konu Sahibi pink_dream
canım ya ıyı yapmıssın keskelerle yasıcana ıcınden gelenı yapmıssın pısmanlık duyma
belkı onunda son bı sansa ıhtıyacı vardır
yasamadan goremezsın yasıcaksın
zaten severek ayrılmıssın
bundan sonra yuregını dınle ve gıttı yere gıtsın gıtmedıgı yrde eskıye donersın kaybettıgın bıse olmaz ama belkı kazanıcaksın
sevgın varsa mucadele et hayırlısı olsun ısallh

• Konu Sahibi pink_dream
Bir şans vermen iyi olur bence.oda bunu iyi değerlendirir umarım.ama çokta fazla bişi bekleme bana kalırsa.bende erkek arkadaşımdan ayrılmıştım ve çok kararlıydım.bizimde öyle kesin bi nedenimiz yoktu.çok ağladı çok pişmanlık duydu 2ay böyle geçti.sonra barıştık.barışalı 1ay bile olmadı.yine aynı.herşey eski tas eski hamam malesef

• Konu Sahibi pink_dream

Canım yazdıklarını dikkatle okudum senin adına üzüldüm canım umarım herşey en yakın süre içinde istediğin kıvama dönüşür...:Saruboceq:lakin kendi adıma üzülmeli mi yoksa sevinmeli miyim sanırım bunu zaman göstercek yapılan yorumlara bakılırsa ona şans tanımam mantıklı ama sonunda hüsrana uğramak ta var ama hayırlısı diycez artık yorumun için sağol canım a.s.

• Konu Sahibi pink_dream
sevgi varsa ayrılık olmamalı diye düşünenlerdenim.sevgiyi o kadar da kolay bulamıyoruz herkesi sevmiyor bu gönül.o yüzden sevgine sahip çık eğer seviliyorsan inan buna değer...

• Konu Sahibi pink_dream
:1hug:seni çok iyi anlıyorum,severek ayrıldık diyorsun,seviyorsan ayrılmayın bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…