Yanımdasınız değil mi

Canim benim, bazen banada gelirler, hatta geldiler bile ...

Ara sira buraya giriyorum iste, ara sira kitap okuyorum,
yada kendimi sevdigim islerle mesgul ediyorum ki,
hepden dibe vurmayayim diye ... :nazar:

Canimin ici, ama bunu söylemeden gecemiycem,
her sey bizim elimizde, her seyi sen degistire bilirsin,
mesela önüme ne gelirse yerim misali gitmemek lazim,
bazen sesimizi yükseltip bende varim diye haykirmak lazim bu dünyaya ....

Dünyaya bir kez geliyoruz ...
bana dünkü günümü kim geri getire bilir, hic kimse deyilmi ...
o zaman ne yapacagiz, cok degerli olan vakitlerimizi,
verimli bir sekilde gecirmeye calisacagiz ... öpüyorum canim seni :1hug:

senin isin var benim isim yok aksama kadar evdeyim cocugu okula götür gel almaya git öyle baska neyimiz varki

bugunlerde moralim bozuk arkadaslar, hayatin bu dunya icin pek bi anlami kalmadi artik benim icin...calisiyorum, ise gidip geliyorum, bikac hobi var, iste hepsi bu...Hayat boyle geciyor, bunun disinda da hicbisey yok...Anlatacak hicbiseyim bile yok aslinda, baskalarinin hayatlarini dinliyorum, izliyorum hepsi bu...Yaz bitti yine kis geldi iste, karanlikta isten cik eve gir, sabah erkenden kalk ise git...Boyle nasil gecer bu hayat bilmiyorum cok moralim bozuk, yillarca boyle nasil yasiycam yarabbim diyorum, kendimi cok cikmazda hissediyorum :KK43:

Nolur bi ses verin, yanimda oldugunuz hissedeyim
yanınadyız canım inanki herkesin hayatında aksaklıklar var kimsenin hayatı dört dörtlük değil anlatack bişeyim yok deme muhakak vardır.....paylşamk istersende biz burdayız

sade kahvecim ne oldun bee....:1shok:
hergün güneşli olmuyo hava arada bulutlu da oluyo işte...
senin üzerinede bulut gelmiş,geçicektir ...
prenses006yla yazışmanız eski günlerimi hatırlattı bana....hobinde olsa meşgalende gönül bi dert ortağı arıyo işte...hayat gerçekten süprizlerle dolu hiç ummadığın an öyle güneşler doğarki içine bambaska oluverirsin canım benim.....
üzerindeki havayı silkele bak bizler varız benimde kocam yok 14 gündür bunalımımı buraya sararak atıyorum çamasırlar beni bekliyo iş güç....hadi siz yine çalışıpda dışarıyı görüyorsunuz,giyinip 2 boyansan moralin düzelir belki bak benim işimde evde...evden çalışıyorum süslensem giyinsem bi başımayım, ben napayım hı?laelaelaelaelae
en kısa zamanda bulutların dağılır umarım...bozma canım moralini

Sade Kahve insanlar bazı dönemler senin yaşadığın sıkıntıları yaşayabilir.Hayatının monotonluğu sanırım seni bu sıkıntıya sokmuş.Ama inan şanslısın arkadaşların dediği gibi bir işin var.Kimse dörtdörtlük değil.Hiçbirşey filmlerdeki dizilerdeki gibi değil.Hayatta en büyük mutluluk sağlık huzur mutluluk.Ailenle ilgilen illaki maddiyat gerekmez kuzenlerin arkadaşların ne bilim sevdiğin insanlarla vakit geçir.Yürüyüşe çıkarada sinemaya git.Kendine bir hedef belirle.Bugün itibarıyla içindeki sıkıntıları bir balona yükle vede gökyüzüne bırak gitsin.İçindeki sıkıntılarıda mutlaka paylaş.İnşallah herşey istediğin gibi olur.

bugunlerde moralim bozuk arkadaslar, hayatin bu dunya icin pek bi anlami kalmadi artik benim icin...calisiyorum, ise gidip geliyorum, bikac hobi var, iste hepsi bu...Hayat boyle geciyor, bunun disinda da hicbisey yok...Anlatacak hicbiseyim bile yok aslinda, baskalarinin hayatlarini dinliyorum, izliyorum hepsi bu...Yaz bitti yine kis geldi iste, karanlikta isten cik eve gir, sabah erkenden kalk ise git...Boyle nasil gecer bu hayat bilmiyorum cok moralim bozuk, yillarca boyle nasil yasiycam yarabbim diyorum, kendimi cok cikmazda hissediyorum :KK43:

Nolur bi ses verin, yanimda oldugunuz hissedeyim

Canım benim seni çok iyi anlıyorum.İnan bana herkes bazı dönemlerde senin gibi hissedebiliyor.Yalnızlık duygusu bu ara benimde başımda var maalesef.Bu gibi durumlarda kendimi gerçekten kötü hissediyorum.Özellikle 1 senedir bu dahada fazla.Candostumu tam 1 sene önce bu zaman bir trafik kazasında kaybettim :çok üzgünüm:..O hayatımdayken başka arkadaşlarımda vardı tabi ama kimse onun gibi dost olmadı bana...O gittikten sonra başkalarını onun yerine koymaya çalıştım ama olmadı..olamadı...Hala daha onun gibi olabilecek bir dost arıyorum kendime...Benim yalnızlık sebebim bu..Bir yanım eksildi...

Neyse canım ya...sen kendi derdini söylemişsin bende kendi derdimden bahsedip seni bunaltmayayım şimdi...Bir de şöyle düşünelim hepberaber (yalnız hissedenler olarak ) burada kendimizi anlatmak,sevinçlerimizi paylaşıp çoğaltmak,üzüntülerimizi paylaşıp azaltmak gibi bir şansımız var ne güzel.Hatta belki tanışıp kaynaşabiliriz bile...

Ben lafı fazla uzatmayayım..Ben yanındayım canım..Merak etme a.s.:1hug:

hepinize tek tek tesekkur ediyorum
dediginiz gibi gunesli gunler mutlaka gelecek diyordum ben de ama artik diyemiyorum
bakiyorum degisen bisey yok degisme ihtimali de hic yok acikcasi
2 sene boyunca guzel gunler gelecek dedim ama gelmedi, bakiyorum millete ben de 3 ay boyleydim ben de 10 gun boyleydim diyor
oyle kendiliginden hicbirsey degismiyor bu hayatta
benim de elimden bisey gelmiyor
artik cok bunaldim, kendimi avutamiyorum
kusura bakmayin cok ickarartici konustum ama napim su andaki duygular bunlar

gez dolas vs evet bunlarin hepsini yapiyorum, mesela cikiyorsun disari herkes kendi aleminde, herkes birileriyle, kalabaligin ortasinda koca bi yalnizlik yani, biri telefon elinde aksamki planini konusuyor, biri kolunda es sevgilisi vs...herkes aile cevresinin disina pek cikmiyor yani ben de ailemden cok uzaklardayim zaten. Bulundugum sehirde teyzem, dayim ve anneannem var, onlara kac kere ziyarete gitmisimdir ama onlar beni hic aramazlar, kulturlerinde yok, akillarina gelmiyorum yani. Yani kimseden fayda yok...Arkadaslar da hep evlendi, evlenince dogal olarak gorusemiyosun fazla, paylasimlar azaliyo veya unutuyorlar artik seni...

Durumum cok vahim

o zaman en kısa zamanda evlen ve bir bebek doğur
bak hayatın nasıl anlam kazanacak:))))
tabi bir aşk evliliği...

o zaman en kısa zamanda evlen ve bir bebek doğur
bak hayatın nasıl anlam kazanacak:))))
tabi bir aşk evliliği...

keske...cok isterdim bi cocugum olsun bu ailem olsun, cok cok isterdim
ama sanirim uzak bi hayal sadece benim icin artik bu yastan sonra
pek mumkun gozukmuyor
zaten asksiz evlilik yapmak istemiyorum hic
ask ta kirkyilda bir bulur insani hayatta, artik zor

hangimiz daha farklıyızki be cnm..
sen bekarmışsın bide..
evlende gör bakalım eve gidip
koştur koştur yemek yapmayı..çat kapı gelenlere
apar topar bişiler hazırlamayı..mecburi ziyaretleri
mecburi evine misafir etmen gerekenleri..
eşinin ilgi beklemesini..
bi kadın olarak kendine zaman ayıramamın sıkıntısı..,
akşam iş çıkışı kaş aldırmaya,
ağda yaptırmaya gitmeyi..
yaa daha neler neler..
h.sonu ev temizliğini düşün..
kaç saat uğraş o evi temizlemek içi ama
adı izin günü olsun...parala kendini
al sana izin günü..
insan o zaman diyo..
bu hayatta kendim için ne yapıyorum..
nasıll bi hayat bu.dinlenmek gece yatarken olunca...hayatının 10 saati iş yerine satılınca..
herşey sorumluluk..herşey sabır isteyince o hayat nasıll bi hayatt oluyo...
hayatmı eziyetmi..
ben bunu çözemedim..

canım ya üzme bu kadar kendini ... inan anlıyorum seni... koca bir şehirde yalnız kalmak ne demek biliyorum... ben de üzgünüm bu aralar... dediğin o boşluğu ben de hissediyorum... kalabalık içinde yalnızım... sanki benden başka herkes hayatında mutlu ... ama öyle değil aslında ... biliyorum ; herkesin kendine göre derdi var ...

ben de sevgilimden yeni ayrıldım... 27 yaşımı bitireceğim ben de... aynı hesap :) her ne kadar çok sahiplenildiğim bir ilişkim olmamış olsa da 2 yıldı ... ve şimdi kendimi inan sahipsiz ; kimsesiz hissediyorum... ama çok şükür ailem var...

ne yapıyorum şimdi dersen iyileşmek için ; uzun zamandır görüşmediğim arkadaşlarımla görüşmeye çalışıyorum... ya da çok samimi olmadığım ama anlaştığım insanlarla bir şekilde görüşüp hayatımda yalnızlığı hissetmemeye çalışıyorum...

çok işe yaramıyor ; o acı farklı bir acı... hep birşey eksik elbet ... ama biz kendi başımıza varız bu hayatta ... sana yazarken kendim de anlayıp , uygulamaya çalışıyorum bunları... mutsuz olmak çok kolay... vazgeçme olur mu umut etmekten...

umarım en kısa zamanda o boşluk dolar ; hayat sana hiç olmadığı kadar anlamlı ve güzel gelir...
tabii bana da ve herkese :)

:teselli: bu kadar karamsar olma lütfen.
hem hiç çekim yasasını duydun mu? kuantum düşünce tekniği? bak bunlarla ilgili bi araştırma yap. kötü ve olumsuz düşünürsen iyi birşey gelmez hayatına. hep pozitif düşünmelisin.hem yaşında ne varmış 29 çok geç evlenmek için demişsin..kız gözün körolmasın herkesi depresyona sokçan şurdakaydirigubbakcemile3

burda birbirini anlayabilen,dertleşebilen, kocaman bir aileyiz.artık hiçbirimiz yanlız değiliz:enbuyukkk:

arkadaşım bence senin sıcak bir aile ortamına ihtiyacın var evlenmeni tavsiye ederim tabi ki hadi deyincede evlenilmiyor inşallah en yakın zamanda karşına iyi bir insan çıkar ben ne yapayım bir haftadır evde eşim olduğu halde yapayalnız hissediyorum kendimi esas yalnızlık bu olsa gerek....

hayatımız aynı bu ara ben de senin gibi düşünüyorum sanki hayatımı boşa harcıyormuşum gibi..işten gel uyu ,uyan işe git..öffffffffffffffff

keske...cok isterdim bi cocugum olsun bu ailem olsun, cok cok isterdim
ama sanirim uzak bi hayal sadece benim icin artik bu yastan sonra
pek mumkun gozukmuyor
zaten asksiz evlilik yapmak istemiyorum hic
ask ta kirkyilda bir bulur insani hayatta, artik zor

Bu kadar umutsuz olma lütfen.Bak bende 30 yaşındayım senin gibi düşünmüyorum.Hayata nasıl bakarsan öyle görürmüşsün bazı şeyleri.Olumlu olmaya çalış biraz.Allah aşkına daha kaç yaşındasın ki.Hem kaç yaşında olursan ol bence mutluluğu aramaktan vazgeçme.Pes ettiğin an zaten yaşamanın bi anlamı kalmıycak.Kaldı ki şimdi böyle bir psikoloji içersindesin...Mutlaka biyerlerde seni anlayan,sana hitap eden biri çıkacaktır karşına.
Tamam bende yalnızlık duygusuna çoğu zaman kapılıyorum ama herşeyden önce Allah var yanında olan...İçimizi birtek O biliyor....Ve herşeyin bir zamanı bir saati var bu şekilde düşün canım...

Kız olmadı hepberaber evdekalanlar kulubü adında bi dernek açarızsırnaşık şey

Şaka bitarafa asla umutsuz olma canımcım...En mutsuz olduğun zamanlarda bile yüreğindeki ışığı söndürme olurmu...Öptüm kocaman:1hug:

aynı durum bendede var sabah kalk işe git aksam eve gel yemek ye tv izle falan filan hergün aynı hergün aynııı sabahları yataktan cıkmak istemiyorum son bi haftadır resmen sürünüyrm cıkarken alarm 7 de calıyr hadi ertelemeye al 5 dakka sonra yine erteleme 25 dakka boyunca her 5 dakkada bi uyanarak ertelemeye alıyrm en sonunda tel isyan edip ertelemeye almıyr kalk artık dio zoraki kalkıyrm hatta bazen kalkamıyrm annem yada ablam basıma gelyr gec kaldın die offflaya pofflaya kalk eline ne gectiyse giy git yapıyrm sonra aksama kadar işte...iştete sıkılıyrm işleri bitiriyim die ugrasıyrm işler bitio bu sefer boslukdan sıkılıyorum yani herseye bahanem var :KK43:((((

Canım benım herkes böyle düsünüyor zaman zaman ama ne yapalım herseyınden en ıyısını yapmak lazım ne bılım sükretmek lazım bende bazen böyle senın gıbı düsünüyorum ne olucak böyle dıyorum ama bazen öyle güzel anlar gelıyorkı o zaman ıste mutlu oluyorum sen yanlız degılsın BI KAHVE ICERKEN BILE KEYIF YAPIYORUM HAYATIN TADINI CIKAR BE CANIM SAGLIGIN YERINDE AILEN YANINDAYSA MUTLU OLMAYA CALIS a.s.:1hug:

X