Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

süpermiş , bende çikolatamın yarısını yemiştim kalmadı gelenlere vermeye :):)
son poz süper ben bayılırım bu pasta yedirmece fotolarına..

canım benim çok güzelsiniz.

çok sağol canım bikaç güzel çıkan fotoları paylaştım isterseniz bohçalarıda koyarım

..............

kızlar bu kayınvaldemle kayınbiraderimin bohçası içinde seccade tespih 2 yemeni kayınvaldme triko ve çorap kayınbiraderime çorap gömlek gravat var

Son düzenleme:
..................
bunlar damadın yer kalmadı yere serdim:) bohçayı yaparken çekmiştim

Son düzenleme:
................
kızlar kolyemin resminide çekmiştim koyayım dedim

Son düzenleme:
...................

buda nişan pastam kestikten sonra nişanlımın arkadaşının aklına çekmek gelmişti unutuyoduk yoksa:)

Son düzenleme:
kızlar bide yüzükleri takan kişi kurdeleyi kesmeyi unutup oturdu yerine:) biz kaldık öyle sonra hatırlattılarda kesmeye kalktı tekrar gerçi hiç kesmesede benim için problem olmazdı:)

canım arkadaşım zeynepcim allah mutluluğunu daim etsin.nişanlılar kervanına kattık senide.
hayırlı olsun canım.yüzün hep gülsün.

darısı başına tatlım. güzel dileklerin için çok teşekkür ederim.fotolarımı beğendin mi canım

inş. canım hayırlısıyla atlatırım bende.beğenmez olurmuyum tatlım.
allah nazarlardan saklasın.ama saçlarını toplatmışın ben açarsın die bekliodum.

inş. canım hayırlısıyla atlatırım bende.beğenmez olurmuyum tatlım.
allah nazarlardan saklasın.ama saçlarını toplatmışın ben açarsın die bekliodum.

ya canım elbisem siyah saçım siyah olmadı karardım iyice toplayalımda yüzüm açılsın bari dedik birde elbiseye yakışan saç farklı oluyo bende ne hikmetse bi gün toplu güzel duruyo bigün salık bide sözde salıktı şimdi topuz yaptırdım söz fotomu gödün mü

canım çok güzelmişsin sözdede.ama bişi sölim salık saç çok yakışmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…