Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

Nisancım bizde de erkek öder ama heryerde aynı olmuyo tabi :)

Canım benim zaten şu aman sevdiğim üzülmesin aman ailesi üzülmesin olayı var ya insanı içten içe yiyip bitiriyo.Canım elinden bişe gelmiyo anladığım kadarıyla çok takma kafana dicem o da mümkün değil çok zor ya biraz yemeni arttır canım bal ye bol bol pekmez filan ye? Ruhen zayıfsın bide bedenen kendini dinç tutamazsan hastalanırsın Allah korusun

Sipaydi dur kız.Hemen nişan telaşına girme kaydirigubbakcemile3

hastayım zaten canım midemde ülser başlangıcı var gazsritim...
şimdi kafama taktım yine ağladım ya
karnıma ufaktan kramplar girmeye başladı
kızlar çok sağolun ya iyiki varsınız
sabah sabah canınızı sıktım böyle bunalım bunalım ...
kusurumabakmayın nolur..
çok teşekkür ederim

Ya hayatım ne kusuru tabiki içini döküceksin herkes her zaman mutlumudur yani kimsenin sıkıntısı yok mu ? Paylaşıcaz destek olucaz :) Bak üzme bu kadar kendini eğer bişelerden ödün veriyosan bunu yapabiliyosan boşver çokta takma kafana hep bunun ödülünü alıcam de :) Ağlama bak üzme beni aaa herşey güzel olucak canım inş. Şeniz

Sipiti ben 7 ay aklıma hiç nişanı sokmamıştım kaydirigubbakcemile3

cnm olurmu hiç öle şey
herzmn güsel haberer paylaşamayız dimi
anlat bizlereki rahatla
bende çok stres yaptımmı midem çok ağrıyo
iki büklüm dolaşıyorum
nişanıma yakın bende öle oldum çok korktum nişan günü ağrırsa die
hemen 1hafta kala bitki çayı içtim
rahatlatsın die
sakin olmaya çalıştım
kimseye üzülmemeye çalıştım
bilirim o ağrıyı:gitme:

ben sözden 13 ay sonra nişanlandım kaydirigubbakcemile3

Kızlar ben inanıyorum yüce Allah ın izniyle herşey çok güzel olucak bu kadar sıkıntı yapmayınnn

Kızlar ben inanıyorum yüce Allah ın izniyle herşey çok güzel olucak bu kadar sıkıntı yapmayınnn

Benimde Tahminen 16 ay var :1shok::1no2:
naan ne kadar çokmuş:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:
Nisan-Mayıs 2011 de düşünüyoruz:1rolleyes:

Allah'a dua edelim Kızlar İnanın olur hepsi:bbo:

Böyle sıkıntılara girmeyin arkadaşlar beterin beteri vr diyip kendinizi rahatlatın..

Bizim ikimizinde annesi yok en azından sizlere yardımcı olacak anneleriniz var.Hatta aşkımın babası evlendikten sonra silip attı çocuklarını ben tanımıyorum kendisini istemeye dayıları geldi..Kendi kendimize koşuşturuyoruz.Ne yaparız nasıl yaparız diye düşünüyoruz sürekli..En azınan maddi destekleri olsada olmasada yanınızda anneleriniz aileniz var.

Off benim şu 4 ay bi geçsin dayanamıyorum valla kaydirigubbakcemile3

nisanımmm benı ıyı anlarsın suan... cunku mıdem agrımaya basladı bıle akan nehir
hılalım cok sagol destegın ıcın fıkırlerın ıcın sagol bıtanem ıyıkı varsın opuyorumnanaktan
nisanımm..spedimmm saolun canlar opuyorumnanaktan

Evet canım çok haklısın Allah sabır versin

Bende sözden 1.5 ay sonra yani 6 şubatta nişanlanıyorum..:lepi:

Boswer çok haklsıın canım ... hep maddi şeyleri sorun ediyoruz biz şu hayatta... madalyonun dıger yuzunu hıc hesaba katmadan

aslıcım şuan seni ne rahatlatabiliyosa onu yap
nane limon bnm mide ağrımı kesiyodu
şuan içme şansın varsa bi iç istersen

Boswer çok haklsıın canım ... hep maddi şeyleri sorun ediyoruz biz şu hayatta... madalyonun dıger yuzunu hıc hesaba katmadan

Bırakın düşünmeyin böyle şeyleri önemli olan mutluluğunuz.Yok elbiseydi masrafdı oydu buydu geçici şeyler..

Ctesi nişanım var.Bizim bohçayla uğraşacaz annemiz olmadığı için istemedik.Şimdi yengeleri bohça diye tutturdu.Ben çalışıyorum bir haftada ne yapabilirimki dimi.Bir anlık kızdım ama şimdi problem etmiyorum.Boş şeyler bunlar

Ah o bohçalar benimde başımda

Ne güzel işte bu tarz şeylere takılamamak ben çok kızıyorum kendime.Ama huyum kurusun işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…