Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

hilalim nasıl strese girdim anlatamam sana yaa .. mideme kramplar giriyo
biz bu nişanı nasıl yapıcaz babam bunca borcun içinde salon parasını zorlanmadan nasıl ödiycek
annemin babamın kardeşimin kıyafeti saçı başı ayakkabısı
fotoğrafçısı (malum oda kız tarafına ait)
bi en dandik nişan albümü 200 tl ya :1shok:
her ayrıntıyı düşünüyorum ne yapayım...
2 kuruşa çalışıyoruz çeyiz taksidi ödemekten elde para kalmıyo her ay
evet onlar biraz uygun olsun istiyolar bi kıyafete 300 tl verilirmi dedi kayınvalidem sessizce geçen gün..bende duydum tabi :1shok:
hasan sesini çıkarmadı çünkü önceden baktıklarımız 700-900 arasıydı...
ahdım olsun eğer ben bunca ayrıntıyı bı kenara bunca hevesımı bı kenara bırakıp gıdıp k.cı kırık nısanlık beyenıyosam sırf o zor duruma gırmesın dıye.. ona ragmen bana o nısanlıgı alma zamanı gelınce laf yaparsa var yaa... hıc sesımı cıkarmıcam yemın ederım al hangısını almak ıstıosan dıcem...
ve olurda abıye gıy derlerse yıkıcam ortalıgı bu sefer
sanmıorum o kdr dıyceklerını ama ınsanın aklına gelmıyo degl walla
e bı abıye olmus en dandık sey 250 tl.. 300 tl lık kabarık nısanlık beyenıyorum
o kdr zor durumdalarsa ben vercem 50 tl sinide artık :umursamaz:
ooof aglıycam sımdı stresten yaa... geldıler artık..!
boğazıma bısey dugumlenıyo..
hep ıcıme atıyorum...hep!
annemle paylaşıyorum oda babama anlatıyo
babamda dıyo ıkınızın ortak beyendıgı bısey olr dıyo yarın obur gun bıze su kadarlık nısanlık aldırdılar lafı yapmasınlar dıyo.. e en uygun nısanlıgı beyenıyorum daha napıyım ben! ooff.. hasan.. ıns canımı sıkmazsın bız o kıyafetı almaya gıttıgımızde...

resımlerde pek net cıkmamıs ama ınan cok canlı duruo rengı..hayatımda denedgm ılk nısanlık oldgu ıcn cok heyecnlandm gıyerken kalbım kut kut attı wala... offf yaaa ooff ıns gıyeblrm hayal ettıgm nısanlıgı...

http://www.resimbank.org/share-D631_4B668599.html

http://www.resimbank.org/share-C18C_4B668599.html

http://www.resimbank.org/share-DDBC_4B668599.html
------- RESMı SıLDıM --------
http://www.resimbank.org/share-01FC_4B668599.html

sizce nasıl... ben sadece denedim öylesine illa bu olucak diye değil yani...

Son düzenleyen: Moderatör:
Aslıcım nişanlık güzel bence renginide kırmızı seçersen çok daha güzel olacaktır bence..

Benim nişan kıyafetimde kırmızı takığımda bu sıralar kırmızıya

canım rengını degıstırırsem yenıden dıkecek o zaman fıyat artıcak
bu hazır bı modeldı dıktırmedım...
bunu beyenıp alırsam bu renkte alıcam
kırmızı ıstemıyorum zaten...
benım beyendgm kırmızı bı model wardı olursa bıtek o olur oda bordo gıbıydı zaten

günaydın bayan sözlü zemuszemus

Nasılsınızopuyorumnanaktan

çok iyiyim canım kaydirigubbakcemile3

Aslı kırarım onlarını kafasını gözünü haaaaa:mymeka:
çok konuşup beni orayua getirtmesinler hiç takma kafana yaw.
Siz nasıl yapıcaksanız onlarda yapacaklar :1closedeyes:

of canım çok iyi anlıyorum seni inan çok zor bu anlar evlilik hazırlığında da böyle oluyo inan bana.Sevdiğin adamın senin isteklerini yapmanı istiyosun o senin hayallerini önemsemiyo bu olsa ne olur şu olmasa ne olur al bak ne güzel vs.ben zaten halen şüpheliyim acaba diyorum bin küsür tl lik nişanlık zor mu geldi acep modaevinn sahibine söylediler bunu dikeme mecbur kalsın kiralamaya filan kaydirigubbakcemile3

Canım bizde sadece düğün salonu bize ayitti 1.570 di 1.500tuttuk.Benim,arkadaşımın,kuzenimin,annemin,görümcemin saçı ve makyajını nişanlım karşıladı.10 poz bize 10 poz dağıtmalık bitane büyük resim ve büyük çerçeve bi tane cep albmü ve slyat gösterisi olan cd ye 200 tl verdi nişanlım.Herşeyi ben ayarlamıştım of en çok biz uğraşıyoruz.ışte bu olaylar sıkıntının içinde olunca insan çok yoruluyor.Şimdi eşya bakıyorum tutturdu bizimki uygun olsun kusura bakma dedim daha dün.Gelinliğimde de mobilyalarımda da hiç bir isteğimden ödün vermem nasıl sinir oluyo bana anlatamam kaydirigubbakcemile3

Bence gayet güzel o fiyata.Hem kabarık senin istediğin gibi.Ama biraz daha süslenirse iyice güzelleşir sade görünüyo insanın gözüne.Ayrıca çokta yakışıyo yaniii fizik filan maşallah ben askı giymiştim gördün kollarımı ne kadar iri sen fıstık gibisin kaydirigubbakcemile3

aslıcım bence renk model filan çok hoş durmuş üzerinde
yakışmış sana

ama kuaförle albüm erkek tarafına ait değilmi????
sizmi ödüceniz ???

günaydın kızlar,
sipaydim tebrik ederim tekrar,
Nisan cım, bugünler de geçer canım üzme kendini.
Aslıcım, seni de bi telaş almış anlaşılan, nişanda kız tarafına maliyet fazla oluyor gerçekten canım. ALlah herkesin yardımcısı olsun

- 06 Şubat - derinss - düğün -
opuyorumnanaktan - 6 Şubat - laydy - isteme-söz - opuyorumnanaktan
- 07 Şubat - taçsız prenses - düğün -
- 27 Mart - pınarpin - düğün -
- 27 Mart - scarce - düğün -
- 24 Nisan - adaer - düğün -
- 24 Nisan - OmrumunSahibi - düğün -
opuyorumnanaktan - 08 Mayıs - aslhsnkyk - nişan - opuyorumnanaktan
- 5 Haziran - hilal_im - düğün -
- 12 Haziran - esra8608 - düğün - :nazar
- 12 Haziran - organiksheker - düğün -
- 17 Haziran - Selen_Ay - 1.düğün -
- 19 Haziran - eregli - nikah -
- 19 Haziran - Selen_Ay - 2.düğün -
- 26 Haziran - ndrcn - düğün -
- 10 Temmuz - bebemmm - düğün -
- 10 Temmuz - eesra - düğün -
- 18 Temmuz - dreamlife - nikah -
- 24 Temmuz - dreamlife - düğün -
- 19 Eylül - papatya2507 - düğün -

saol blanco
şu 1-2 günü bi geçirsem
kndme gelicem sanırım
şuan çok yoğun duygularım

Son düzenleme:

ıns cnım bakalım mafoldumben mafoldumben

valla ben gerekırse mobılyadanda gelınlıktende ödün veririm
yeterki kırmasın kalbimi
ucu maddiyata dayanan şeyler yüzünden onla tartışmak çok gücüme gider... mafoldumben

Sipaydim silinmiş listeden zemuszemus Nişan ve düğününü de görürüz inş. opuyorumnanaktan

Aslım cidden maşallah sana ya helal olsun bende hep şey var şimdi yapmazlarsa dahada bişe yapmazlar gibisinden ama ne kadar güzel işte düşüncen tartışma olmasın kırgınlık olmasın

aslıcım bence renk model filan çok hoş durmuş üzerinde
yakışmış sana

ama kuaförle albüm erkek tarafına ait değilmi????
sizmi ödüceniz ???

nişanda nişanlık erkeğe aittir sadece canım.. albümü ve kuaförü biz ödiycez evet...
kuaför düğün salonuyla anlaşmalı allahtan benim saçım beleşe gelcek kaydirigubbakcemile3
beyenmene sevindim canım sağol.. gerçi ben bunu bile giyebileceğimden emin değillim ama...

sağol canım.. evet bu maddi şeyler canımı sıkıyo valla..nasıl kalkıcaz bakalım altından..
yemin ederim varya durumum olsaydı eğer hiç minnet etmezdim nişanlığımıda kendim alırdım..
o kadar geldiler yani..
offf yine daraldım ben!!!
karnıma kramplar girdi yine :1no2:

Aslım cidden maşallah sana ya helal olsun bende hep şey var şimdi yapmazlarsa dahada bişe yapmazlar gibisinden ama ne kadar güzel işte düşüncen tartışma olmasın kırgınlık olmasın

benım zoruma gıdende bu ya zaten... ben bu kadar en ınce ayrıntısına kadar dusundugum halde kıymetımın bılınmemesı....
ah bı anlasalar... benım ne kdar onları dusundugumu...

Canım gerçekten anlarlar onlarda herşeyin farkındalardır.Ama yetmiyodur onlara bu yaptığın daha fazlasını istiyolardır?

Dün halasına gittim Denizlide oturuyor burda da evi var tatil diye geldi ziyaret ettik.Kayınvalidem hilal bizi çok yordu demiş.Nasıl sinirlendim nasıl zoruma gitti.Ama hatalıyım herşeyin en pahalısına gittim.Bu lafı hakediyorum helal olsun Allah razı olsun dedirtmek varken çok yordu bizi ama napalım dedirtmek koyuyo insana ama değiştim mi ı - ıhhh yine inadım inat kaydirigubbakcemile3

anladım cnm
bizde kuaför ve fotoğraf olayını erkek tarafı ödedi
müziğide k.pederin kuzeni halletti
çok masrafımız olmadı çok şükür
toplamda herşey dahil 1,500 e filan mal oldu sanırım
çok tutmadı yani

canım biz akraba olduğumuz için aman yanlış düşünmesinler aman tatsızlık çıkmasın demekten anam ağladı ya ... halim mecalim kalmadı kilo verip duruyorum her geçen gün.. hasanda 60 kg ol diyip duruyo.. hee diyorum kolaysa sen ol.. hem bu kadar strese gir hemde 60 kg ol olduu başkaa... (içimden diyorum tabi :çok üzgünüm:) 54 kg yum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…