Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

benmde gözume bısey oldu kızlar nan nazar değdnız hee bısey kactı gıbı ama bıseyde yok delı olcam

eda altta alma bakalım nolcak benımkı aksm yolcu uyyo suan off cok ozledm yaa neyse

benmde gözume bısey oldu kızlar nan nazar değdnız hee bısey kactı gıbı ama bıseyde yok delı olcam

eda altta alma bakalım nolcak benımkı aksm yolcu uyyo suan off cok ozledm yaa neyse

ay allah korusun bak
ne nazar değircez mannak
kem gözle mi baktıkklava:

bakalım nolcak hakkaten
bekliyorum şu anda
özür dileyecek inşallah ama ne zaman

seninkinin de işi zor he
ha bi gayret bi oraya bi buraya

koyma bsı bee ılla dıycen mı

yok la saka edımde gercekten gözume bısey oldu ama ne batıyo bısey
bakalım enıste etcekte naz edıo herhal beklıyok ıı haberleırnı

ulan şans ben de bu akşam cuma gecesi hani tektaşımızı da sipariş vermiştik falan ya
hiç sormuyorum aradılar mı falan diye
diyorum ki cumabelki bu akşam evlenme tkelif eder falan
halimize bak
bi kafa göz dalmadığımız kaldı

kızlar ben gidiyom biraz sonra artık sizle nişanlandıktan sonra görüşebilirim benim için bol bol dua edin tamam mı

ahhh canım ya şu günlerde niye birbirinizi kırıyosunuz alttan alsa yaa bi taraf

şekercim sen git gel biz düzelmiş oluruz inşallah boşver bini kendini düşün :)))

xvb işte saat 3 gibi bi kere aradı 40 küsur dakika tartıştık o kadar
he bi de aynı işte olduğumuz için öğleden önce benim attığım işle alakalı bi mail

inşallah geldiğimde müstakbel eşleriyle araları limoni olanlar düzelmiş,

nişan alışverişini dert edenler, dert etmeyi bırakıp bunun tadını çıkarır

ve en önemlisi herkes çok çok daha mutlu olurrrr
:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :asigim: opuyorumnanaktan a.s.

40 dakika nasıl tartıştınız çıkışta belki görüşürsünüz. inşallah hallolur barışcaksınız eninde sonunda ama birinizin alttan alması lazım inatlaşmamak gerek.

ay inşallah yaaa
üf bu haftam uüursuz geçti benim
inşallah düzelir
yani umarım düzelir grr

40 dakika nasıl tartıştınız çıkışta belki görüşürsünüz. inşallah hallolur barışcaksınız eninde sonunda ama birinizin alttan alması lazım inatlaşmamak gerek.
ya canım işte sen öyle dedin ben böyle dedim

ya şimdi benim ilk erkek arkadaşım olduğu için kendileri
ben alışkın değilim ki hani hesap veriim alttan aliim falan
neyse bugün de bi geçsin heleekafamçokkarıştı

ay hadi sonsuza kadar mutluluklar dilerim
allah tamamına tez vakitte hayırlısıyla erdirir inşallah şeker yaaaaaaaaaaaaaaaa:teytey:

çok sağol tatlım inşallah
:Saruboceq: darısı başına :Saruboceq:

ay inşallah yaaa
üf bu haftam uüursuz geçti benim
inşallah düzelir
yani umarım düzelir grr

düzelir düzelir aranızda tam olarak ne geçti bilmiyorum ama bukadar büyütmeyin lmaz: bi taraf alttan almalı yerimseniben

aaa ne önemi var kim ne dediyse dedi. boşverin mutlu olmaya bak. nişanlılıkta ilişkilerde olur. benimki bana sen ablamları benden kıskanıomusun anneme güvenmiomusun cart curt ne sebeplerle tartıştık ama geçti gitti. buda geçcek takma kafaya. erkeklerin hepsi dik kafalı dediğim dedik oluo bazen ama bazende pamuk şekeri gibi oluolar çocuk gibiler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…