Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

hoşgeldin sende cnmmbuyrunnnnnnnnn, benim 20 şubat Allahın izniylee... bizde de düğün belli değil 2011 yaza doğru yaniiii peehh bekleki geçsin günleeer

abbooowww....:içelim:gel gel sende 20 şubatta yap sona 20 şubatta nişanlananlar topikii açıveririz ehuehueh
ist. neresindensin bacuuum

Selam kıslar
Nasılsınız?
Böcük yuvadan uçtuuu darısı diğer böcüklereee
Nişan kıyafetimi aldım altınada platform topuk çok şık ayakkabılarımı evde olacağı için öleee şatafatlı olmasın dedim kıyafetimi ve zarif bişi beğendim...
Nişan olsunda fotolarımı paylaşırımmopuyorumnanaktan

ıstanbul avrupa yakası-kasımpaşa canım kafamçokkarıştı

bende paşalıyım ama kocamustafapaşa ve orda okuduuum ben Ayşe Egedee bilirsin
şimdi de karaköydeym çalışıyorum

ohh hayırlı olsn bakalım cnm, bende aldım nişanlığımı salonda olcak diye oldukça kabarık bişiiii seçtim, şimdi sıra bohça işlerindee

Son düzenleyen: Moderatör:

Tşk ederim canım...Bohça hazırlığına ufaktan ufaktan başladım gibi bende.Önce aşkımdan tabi..Nişandan sonra mı vereceksiniz sizde??Ne zaman nişanın hayırlı olsun şimdiden.Benimde salonda olsaydı bende sanırım kabarık bişi alırdım..

günaydın kızlaaarrrr,:lepi:

papatyacım, bende sevdiceğime parfümdü, losyondu takım elbiseydi fln aldım,şakkıdı kaynanama triko aldım seccade tesbih fln, azar azar başladık iştee =)) daha çok işimiz var sanırım dimiii yaaa
20 şubatta benim nişanım Allah izin verirse, nişandan 1 hafta önce onlar gelecek bir hafta sonra da bizkaydirigubbakcemile2

günaydın kızlar. Benim nişanım da inş. Ocakta olacak, günü belli değil. Ama bohça için gerekli şeyleri toplu alışverişe çıkınca alaacağız. Ama ben yine de geçen gün çarşıya çıktım, ne alabiliriz diye ön araştırma yaptım.

opuyorumnanaktan - 24 Ocak - papatya2507 - nişan - opuyorumnanaktan
- 06 Şubat - derinss - düğün -
- 07 Şubat - taçsız prenses - düğün -
- 27 Mart - pınarpin - düğün -
- 27 Mart - scarce - düğün -
- 24 Nisan - adaer - düğün -
- 24 Nisan - OmrumunSahibi - düğün -
- 12 Haziran - esra8608 - düğün - :nazar
- 12 Haziran - organiksheker - düğün -
- 17 Haziran - Selen_Ay - 1.düğün -
- 19 Haziran - Selen_Ay - 2.düğün -
- 26 Haziran - ndrcn - düğün -
- 10 Temmuz - bebemmm - düğün -
- 10 Temmuz - eesra - düğün -
- 18 Temmuz - dreamlife - nikah -
- 24 Temmuz - dreamlife - düğün -
- 19 Eylül - papatya2507 - düğün -

Hayırlı olsun şimdiden canım...Bende sen gibi işte gördüklerimi alıyorum...Bizimkilerde nişandan 2 hafta önce gelecekler bizde nişandan sonra 2-3 hf.içinde gideriz sanırım...Ayy heyecanla bekliyommm gelmeleriniizemuszemus

Günaydın blaco. Toplu alışveriş için Eminönüne git derim..Kalite kalite çok güsel çık şeyler var..Bende düşünüyorum aslında ..2 haft. önce kayınvalidem halam birlikte gittik...Ev eşyaları biblolar süsler vardı bir arada özellikle bunlar için gidicem.

ohhh düğün tarihleriniz de belli olmuş ne güzel.. benim 2011 baharında senağlama
kızlar bohça için Eminönü hürriyet çarşısına baktınız mı, tüm bohça şeyleri orda satılıyo... ben cumartesi Fatihdeydim, açıkcası Fatih bana bohça içeriği için daha güzel daha bol çeşitli geldi. ama fiyatlar da almış başını gitmiş o ayrııılaelaelaelaelae

sağol canım ama Kocaeli'de oturuyorum. Gerçi sevgilim İStanbul'da ama bizim burdan gidip de alışveriş yapmamız zor olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…