Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

ay zeynep ya herkes bi alem. biz para biriktirdik yapıyoruz bunun kıskanılcak bişeyi yok. siz de evlenmeseydiniz hemen biz nie beklioz para biriksin die

ii ada senden nbr

aynen cnm ya keyfimizden bekliyoz sanki.
bizde biliriz hemen evlenmeyi
sonra dara düşcekler borç harç arıcaklar
en son biz evlenirken inş. yine kıskancaklar.
akıllı davranmak en gzli sizde bizim gibi düşünüyorsunuz.
öyle pat die olmaz herşey

olmaz tabi canım. şimdi beyaz eşyaları aldık taksitlere haziranda bitecek. eşyalar için para biriktirio nişanlım onları peşin alıcaz büyük ihtimal. babam da yardım edicek çünkü. artık borç olursa düüğün takı falan onlar olur. onlar da fazla tutmaz inşallah

kızlar bakın da acık gülün benim çocuğun pisliğine. ama çok seviyom bunu bayılıyom kuzum benim

Son düzenleme:
inş. cnm ben bişey istemiom takı olarak birtek takı seti aldırcam birde gelinliğimn üstüne kolye ve küpe tarzı bişey yüzüğüde oluo ya öle takımlar var sormuştuk fiyatını fln pek pahallı gelmedi ztn.
olursa borcumuz bi onlara olur. para biriktirmek en gzli.
birde ben iktisatçıyım ya nişanlım demişti işte ne yapalım sence alalımmı yatırımmı yapalım.
altın alalım dedim. ata altını çok geldi çeyrek altın alıyrz her ay. baya da kar ettik. iyiki böle yaptık dio

aşkım o benim kız pek severim ben onu...
nişanda aldık biz set daha almayız.inci aldırabilirsin canım onların fiyatı iyi. ben düğüne alıcam inci. başka da ne alırız bilmiyom. hasır bilezik parası olursa alıcak olmazsa değer kaybetmicek bişiler alalım dedik. hiç almadan takılmadan da olmuyo

bocugum cok mutlu ol emi,rabbim yuzunu guldursun insallah.Kinada da dugunde de hic oturma kiz emi :)

bi de millet sormuyo mu ne takıldı die

benim ev arkadaşım dedi ki sözde ne takıldı dedim tektaş la alyans. sinir olmuştum. sonra dedi ben babama taşlı bilezik aldırdım onlara burma aldırdım satarken değeri kaçmasın. ne ince hesaplar bak
ben öyle düşünemicem zaten aşkım alıyo yazık hepsini

inci setler ne kadar kii
bizde düşündük beyaz altın bi set alalım.
setim yok benim çünkü.
bulunsun die ama inci de olabilir

bi de millet sormuyo mu ne takıldı die

benim ev arkadaşım dedi ki sözde ne takıldı dedim tektaş la alyans. sinir olmuştum. sonra dedi ben babama taşlı bilezik aldırdım onlara burma aldırdım satarken değeri kaçmasın. ne ince hesaplar bak
ben öyle düşünemicem zaten aşkım alıyo yazık hepsini

soruolar cnm komşular fln sormuştu
anneme anlatıolardı benim kızıma şunlar takıldı fln die.bozulmuştm millete ne kızın değerini mi biçion sanki.
aldırmadım ben bi bileklik bi kolye vardı o kadar kolyeyide o kendi almıştı ben istemedim.
şimdide set düşündüm.birde gelinliğin üstüne alıncak bişey
kıyamam ztn dediğin gibi ne zor durumda biriktirio parasını

selam kızlar ,
beyaz eşya konuşulmuş ben sanırım arçelik alıcam, modelleri de belirledik , nişanlımın ev tadilatı için yaptırdığı senetler ocakda bitiyor , ondan sonrada beyaz eşya taksitine giricez..

hayırlı olsun pınarım seninde.
kızlar ben kaçıyrm ders çalışıcam.
öptüm hepinizi opuyorumnanaktan
yrn nişanlım gelioooo

700-800 falan dediler inc setlere canım. kolyesi de 200-300 falan.zaten beyaz altınlı sarılı bişi almıştık
pınar ben de siemens aldım. alırsınız sizde...diğer eşyaları peşin mi aldınız

Selam kızlar :) Bende aranıza katılıyorum sanırım :hulya:
Biraz kafam karışık ama soru işaretleri var gelecekle ilgili korkularım var.. Sizlerdede var mı ?

canım biz salonla yemek odasınıda taksitli aldık
sadece yatak odasını peşin verdim ben .

nişanlım tüm parasını evimizin tadilatına harcadı o yüzden böyle taksitle almak zorundayız eşyalarımızı :KK43:

700-800 falan dediler inc setlere canım. kolyesi de 200-300 falan.zaten beyaz altınlı sarılı bişi almıştık
pınar ben de siemens aldım. alırsınız sizde...diğer eşyaları peşin mi aldınız

iyiymiş fiyatları bir düşünmek lazım.
olabilir tabii inci sette lazım olcak ilerde.

sağol tatlım bi çıkabilsem kk den çalışcam neyse hadi kaçtım ben bye byee

olsun pınar ya en azından ev var ya.taksitler de biter bi şekilde Allah bol para versin

X