Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

Sağol cnm zevkle yanıt veririm..Hepsi de bosch..Çamaşır makinesi WASV24762TR ..Bulaşık makinesi SGS 55M82TR..Fırın HSV 74W220T ve Buzdolabı KGN 57A00NE...5400 e aldık sıkı pazarlıkla

cnm benim nişanlımda aradı akşam 5 gibi
onunda sesi kısık pastil falan al dedim
yasak dedi hap
adresini verdi bana mektup yazıcakmışım:kedi:

çilekkkk canım güvercinler hangi tarihte kavuşacaklar balım?
16 mayısta canım :Saruboceq:

ay çilek yazarsın işte mektup dök içini. Allah sabır versin ikinize de.

hayırlı olsun canım. inoks mu aldın o kadar tuttu...ben de fırın almadım daha. çamaşır bulaşık ve buzdolabı 4150 ye aldık bizde. siemens ve inoks. inşallah rahat kullanırım

Konuyu Toplam 3 Kullanıcı okuyor. (3 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir)
em4561, yemyeshill

3. kim hayalet mi kaydirigubbakcemile3

Slm kızlaarr Beyaz eşyayı aldık mutluyummm

güle güle kullan canım.
bizde bu ay kısmetse lcd yi alıcaz bakalım merak ediyrm ne olcak.
kızlar bugün provam vardı gittim terziye.
yarım yantalaktı bişey anlaşılmıodu ama kadın iğneledi hepsini oturdu üstüme öleyken bile beğendim olur inş. yaa.birde pelerin aldık annemle yakası kürklü takımın üstüne giyicem o da beyaz oldu göstersin die bakalım beğenilirim inş.

sonbahar biz daha hiç bu işlere girmedik artık sözden sonra alırız bişeyler herhalde
çok merak ettim keşke resim çekilseydin gerçi bişeye benzemiyor demişsin

hayırlı olsun cnm..Allah size de nasip etsin inşallahh Ne zaman düğün mü nişan mı
ben olabilirim eeeedddddd

ben değilimmm yeni geldim ben.
tatlım yok iğnelediler üstüme dikili bile değildi bir tek pantolonumu dikmişler oda işte bol fln dı boyunu aldılar ayakkabılarımıda götürdüm.
salı günü bir provam daha olcak sonra almaya gitcem.
yeni küpeler aldım kolyeye uysun die ara ara canım çıktı resim çekimde eklerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…