Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

hee tamam canım denersin zaten hoş olmazsa bakarsın bişiler artık unutma o gün çok şık olman lazım o ne giyecekmiş ki

güzelmiş canım kolyen şık şu hani sırf taş olan halka küpeler var ya onlardan olabilir kolyede de taş var ya

hee tamam canım denersin zaten hoş olmazsa bakarsın bişiler artık unutma o gün çok şık olman lazım o ne giyecekmiş ki

morlu bir elbise almış bilekleri gözükürmuş öncen arkası uzunmuş düz bi elbiseymiş.
önü açık ayakkabı alcakmış beyazmış düğündede giycekmiş :)
ben denedim siyah ince çorapla çok kötü durmadı belli bile olmadı.
ztn takımım gzl olursa millet ayağımda taşlara takılır onu farketmezler. rugan ayakkabı alcaktı erhan ama dedim çantamla takım olsun.
evet cnm çok uğraşıyrm gzl olayım die yardımlarınızı bekliyrm

saçı toplamak mı istiyosun öle istiyosan bu enseden topuzlar hoş olur ya da maşa da fena olmaz
zaten evde olucak ya çok abartamazsın

em cnm aldım bugün halka küpe dur onlaıda eklim annemde al bu kolyeyi tak dedi küpeler elimde kaldı
annemin kolyesi çünkü.
birde şöyle dedik kolyenin önüne geçmesin küpeler halka takcaktım ztn ama daha taşlı bişey ama küçük bilekliğe uygun gibi kurdele şeklinde fln

saçı toplamak mı istiyosun öle istiyosan bu enseden topuzlar hoş olur ya da maşa da fena olmaz
zaten evde olucak ya çok abartamazsın

evet cnm ense de topuz istiyrm bak şu ilk eklediğimden önde olan. alttakinden de siyah saçlı olanı düşündüm eklicem bi kaç tane daha

en son olan hoşmuş canım üstekilerde güzel
ama sondaki baya yüzünü çıkarır ortaya güzel olur

birde kıyafetim baya bi klasik olcak salarsam fln yakışmayabilir
böyle ensede bir topuz düşündüm

buda arkadan

aldığım halkalarda böyleydi ama olmaz halka artık

Son düzenleme:
evet olmaz canım taşlı ufak bişi bak.sen halka istiyodun ya taşlı halka dedim ama olmaz

sonbahar
eğer çenen ve yüzün uzunsa ense topuzu yaptır
veya şeyde düşünebilirsin kahküllü topuz nasıl durur acabaCADIARZU

kahküllerim var zati.
sen görmedin mi beni ki çilek hiç

inanırmısın yüzümün nasıl olduğu konusunda kararsızım yakın bir fotomu eklim karar verin kızlarkaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…