Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

esra hayırlı olsun rabbim güzel günlerde kullanmayı nasip etsin,iyiyim canım koşuşturmaca uğraşıyoruz işte

nisanım bu heyecanları en kısa sürede sen deyaşarsın inşallah bebeğim

zeynep hoşgeldin hayırlı olsun şimdiden :)

canım biz 2+1 aldık çok ta uyguna geldi bize 65.000 Tl sıfır giriş kat ama öyle apartmana girince merdiven falan inmiyorsun apartmana girişte hemen 70 metrekare çok şirin kutu gibi bir ev.5 yıllık kredi ile aldık.5 yıl sonra orayı satıp daha büyük bir şey almayı düşünüyoruz.Şimdilik bizi çok zorlamayacak fiyatta bir şey alalım dedik sonrasında elimizde nakit para olur hem

canım nasıl yani 65 milyar da kredi miyid sorması ayıp kaç ödüceksiniz ayda? merak ediyorum bu konuları

Merhaba kızlar bugün düğün günümüzü aldık çok mutluyum.27 mart 2010 benide eklermisiniz listeye.tam 3 ay var zaman geçmiyor :) mobilyaları aldık.bu haftasonuda gelinlik bakıcam.izmirde tavsiye ettiğiniz gelinlikçiler varsa yazarmısınız?

ıyı akşamlar kızlar
son 5 gunum kaldı
ama bende heycan falan yok hala
evım yerlestı
k valıdemler geldı
yarın görcem onlarıda ınş

Uğurummmmmmm ay sus gelmiştir kız sana:KK70: Yarın büyük gün hh oy oyy.
Son beeeeeeeeeeeeeeeeş:lepi:

yemek takımının vitrini var kızlar ve ben vitrin almayı hiç düşünmediğim için bu güne kadar vitrin içine alınan hani bardak setleri var ya onlardan falan almamıştım şimdi ne yapayım ben vitrin içine nasıl şeyler konulur.Kapakları cam ve içi görünüyor.Bana akıl verin

canım bende çok seviyorum vitrinleri onu düşünerek hep bardak aldım :)
şimdi anlatım set olarak satılıyor züccacielerde var bir onlara bak.
ben öle almadım 6 lı oluyor onlar.
12 tane bardak aldım.
kadeh şeklinde bunlar.
ayrıca 6 tane düz kadeh aldım
6 tane kırmzı kadeh
6 tane şampanya bard. aldım.
bizim eskiden beri var annemden kalma merak annemde böle koymuştu şampanya bardakları fln bira bard. oluyor fıçılar için dğl kadeh gibi yine öle alabilirsin.
1 tane de sürahi al.
çok şık şeyler var ama ben fiyatlarıda makul birşeyler alıyrm açıkcası geçen sordum sürahisi ile takım 6 kadeh 120 tl dedi çok geldi.resimlerinide eklerim birazdan.
ev almışsın cnm çok sevindim kira öder gibi ödersiniz tabi peşinatta vermek lazım ikisini birden halledemeyiz biz ama 2 3 yıl içinde almak istiyoruz.

esram beyaz eşyalar alınmış hayırlı olsun komşum.
güle güle kullan.
böcük resim yok mu cnm hiç görmedim ben.
yeni gelen ark.lar olmuş aramıza hoşgelmişler .

slm zeynep naptın kıyafeti ne giycen? benim eltiyi aradım geçen mecburen bebeği oldu. konuştuk kapattık. soğuk soğuk konuştu ben yorgunluğuna verdim artık.hiç nikahımızı tebrik etmemişler biliomusun

ben almadım daha o bardakları kırılmasın die..gidince ev kurulsun öle alıcam. offf ben de çok istiyom şimdi her ay kira vercez keşke evimiz olsa

esra :gitme:
ay sende evlenip gidiyosun.
ay birerbirer gidiyorsunuz ya
ben hala buralardayım.
böle habelerinizi okudukça sizler adına nasıl seviniyorum anlatamam.
ama aşkımıda çok özlüyorum mafoldumben

evet nisanım yaa herkes birer birer gidiyor
bende sendenim bu topikte en son sıra benim sanırım:sinifsinif:

Nisan al beni vur sana bu topiciğin demirbaşı senle benim sanırsamkaydirigubbakcemile3

bende varımmm:lepi:

evet ereğlim.
yalnız bırakma kıs beni. korkarım sora kaydirigubbakcemile3

merak etme kıs bende varım yalnız bırakmam seni canım,beraber şafak ssayarızopuyorumnanaktan

canım nasıl yani 65 milyar da kredi miydi sorması ayıp kaç ödüceksiniz ayda? merak ediyorum bu konuları

tatlim 25 pesin verdik 40 kredi cektik,aylik 870 Tl oduyoruz ev kredisini

Merhaba kızlar bugün düğün günümüzü aldık çok mutluyum.27 mart 2010 benide eklermisiniz listeye.tam 3 ay var zaman geçmiyor :) mobilyaları aldık.bu haftasonuda gelinlik bakıcam.izmirde tavsiye ettiğiniz gelinlikçiler varsa yazarmısınız?

hayirli olsun scarce ya ben ne yapayim 4 ay var ve gecmiyor :)

ıyı akşamlar kızlar
son 5 gunum kaldı
ama bende heycan falan yok hala
evım yerlestı
k valıdemler geldı
yarın görcem onlarıda ınş

ahhh tatlim heyecan yok demek ben gorurum seni son gun :) bocuk birsey soracagim hep denir ya dugun arefesinde gelinler zayiflar diye sana borsey oldu mu?

nasılsınız bakalım kızlar?

gracecim ben kendi adima iyiyim diyeyim sen nasilsin kuzum?

canım bende çok seviyorum vitrinleri onu düşünerek hep bardak aldım :)
şimdi anlatım set olarak satılıyor züccacielerde var bir onlara bak.
ben öle almadım 6 lı oluyor onlar.
12 tane bardak aldım.
kadeh şeklinde bunlar.
ayrıca 6 tane düz kadeh aldım
6 tane kırmzı kadeh
6 tane şampanya bard. aldım.
bizim eskiden beri var annemden kalma merak annemde böle koymuştu şampanya bardakları fln bira bard. oluyor fıçılar için dğl kadeh gibi yine öle alabilirsin.
1 tane de sürahi al.
çok şık şeyler var ama ben fiyatlarıda makul birşeyler alıyrm açıkcası geçen sordum sürahisi ile takım 6 kadeh 120 tl dedi çok geldi.resimlerinide eklerim birazdan.
ev almışsın cnm çok sevindim kira öder gibi ödersiniz tabi peşinatta vermek lazım ikisini birden halledemeyiz biz ama 2 3 yıl içinde almak istiyoruz

sonbahar icime biraz su serptin ya ne bileyim cok klasik olacak diye uzulmustum neyse bardak mevzusunu bir sureligine unutayim belki baska birseyler bakabilirim,resimlerini bekliyorum,ev icin sagol dilerim sizde en kisa surede kendi evinize kavusursunuz

slm zeynep naptın kıyafeti ne giycen? benim eltiyi aradım geçen mecburen bebeği oldu. konuştuk kapattık. soğuk soğuk konuştu ben yorgunluğuna verdim artık.hiç nikahımızı tebrik etmemişler biliomusun

em kusum bu eltilerin topu sorunlu oluyor galiba benimki de nisanima gelmemisti :) ayrica insallah sende biran once evine sahip olursun

X