Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

Hayırlı geceler (speedy,şebnem) kızçeler.
Güzcüm hayırlısı olsun annem.

Bebem uyumuyon mu kız sen tektaşını mı düşünüyon yoksamkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
sen nereye gelin olcan bu ara şeker

yok be canım düşünmüyorum
kısmetse cumartesi bakmaya gidicez ben beğenicem çok şükür
ben istanbula yine uzağa değil yani =)

Ne güzel kız, çeyize başlarsın artıkın yavaş yavaş. Al al bitmiyor başlasan düğüne anca biter eksikler bebem başla bi an önce tecrübeyle sabitt:hulya:

tabi canım hele bi sözü atlatalım yavaştan artık başlarım ufak ufak almaya tabiki de
artık bi süre çeyizlere çalışcak bitmez biter mi ufak tefek şeyler asıl para tutan malesefff

sevimli ve guzel hanimlar ooooo siz yine muhabbetin doruguna cikmissiniz vallahi oraya cikana kadar nefesim kesildi heeeeheeee :)evet kizlar sevgili Ada'niz yemek odasini karsilamaya gitti dün 17:40 gibi isyerinden nasil ciktigimi bilemedim,kostur kostur canim cikti neyse yolu yariladim bir ses geliyor ayy dedim bu senin tlf.un Ada acsana neyse actim demesin mi askiimmm o karsidan gelen sen misin diye dedim noluyoz yaaaa sen nerdesin ayyy baktim pasam kosuyor bana dogru,karanlikta tek gelmiyeyim diye cikmis karsilamaya.Nakliyeciler de islerini bitirmis cikmislar evden neyse girdik evimize,esyalari oyle evde gorunce bir duygulandim ki sormayin,cocugun yuzunu gozunu yedim resmen sarilip sarilip opmekten ayyy askim bunlar bizim diyorum durup bir opuyorum,ayyy askim konsolun rengine bak diyorum opuyorum.Salaga cevirdim cocugu da :) Canim benim o da heyecanliydi benim kadar olmasa da.Sonra ciktik evimizden mecburen karni acikmis,cig kofte yiyelim dedi.Neyse 2 durum cig kofte istedi ben 4-5 isirik aldim benimkini de verdim ona.Anaaammmmm kizlar bir yediki sormayin gitsin :)

yemek takımının vitrini var kızlar ve ben vitrin almayı hiç düşünmediğim için bu güne kadar vitrin içine alınan hani bardak setleri var ya onlardan falan almamıştım şimdi ne yapayım ben vitrin içine nasıl şeyler konulur.Kapakları cam ve içi görünüyor.Bana akıl verin

canım ben aldım su takımı ama hiçte vitrine koymak değil niyetim.
yani koysamda sık sık kullanıcam mutlaka.
tek 1vitrin almayı düşünüyorum. onunda içine gümüş bikaç süs ve biblo çerçeve gibi şeyler koyarım sanırım.
sanmıyorum öle başka bardak fincan vs koyacağımı.

günaydın kızlar
adacım hayırlı olsun aldıklarınız,Allah ağız tadıyla oturmayı nasip etsin canım
istanbulun neresinde eviniz

Meraba bayanlar;
Adacımm öpe öpe iştahını açmışın çocuğunkaydirigubbakcemile3 Sevindim senin adınaa eşyalar falan. Bardak takımı bendede var ama evin durumuna göre anneme vercem. Çok fazla saçma bi soru sorcam ev kaç oda bebem ya da kaç metrekare bugünlerde malum emlaklar ilgi alanım:)

canım biz 2+1 aldık çok ta uyguna geldi bize 65.000 Tl sıfır giriş kat ama öyle apartmana girince merdiven falan inmiyorsun apartmana girişte hemen 70 metrekare çok şirin kutu gibi bir ev.5 yıllık kredi ile aldık.5 yıl sonra orayı satıp daha büyük bir şey almayı düşünüyoruz.Şimdilik bizi çok zorlamayacak fiyatta bir şey alalım dedik sonrasında elimizde nakit para olur hem

Oy oyy canım güle güle oturun inşş. Evin yerleşince bakarız fotolara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…