Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

esram pınarım,emcim çok teşekkür ederim kızlar
inşallah çabucak geçer zaman..

5 günüm kaldı yarın dahil 6 tabii:)
sonra sınav olucam işte sınava hazırlanmakta gelmiyor içimden.
off bir bitse artık.son şansım bu birdaha açılmıcak üniversitelerde gösterilecek çünkü.
anadolu üniv. başladı ztn bu yıl.

noldu canım Anlatmak istemiosan boşver aman kızım bak benim eltiyle biz önceden arkadaştık ona rağmen aramız kötü.eltim aramızı yaptı bizim düşün

biliyrm cnm o daha beter biliyormusun.
önceden iyidi sonradan kötü olmak.
biz hep kötüydük yine kötüyüz.
başlarda biz nişanlımla tanıştığımızda işte 5 aylık çıkıyrduk bunlarda 1 aylık çıkıyorlardı.
abisi tanıştırmış bunları.o gün nişanlıma demiş trakya üniv. de iktisat fakültesi yok.
haydaaaaaa ben yalan mı söylüyom ya sanki ben iktisatçı dğlmişim fln şüphe içinde araştırmak lazım fln filan demiş.
o günden beri yıldızım barışmadı ama kendi işi ile ilgili yalan söledi ben ispatladım olur bişey bulsaydı barim. herneyse geçmiş geçmişte kaldı ama biz hep kötüydük sizn için daha kötü önce arasını yap sonra kötü ol.insanlar pek bi tuhaf cnm ya.

4 tane miii
ben bir tanesi ile uğraşamazken 3 tane daha fazladan kafayı yerim herhalde.
allah sana da sabır versin cnm:)
ben çıkıyrm şimdilik emciğim dizim başlıyor görüşürüz cnm bye bye

hg yeşilim nasılsın nasıl gidiyo evlilik

cok sukur esracım ıyı gıdıyor evlılık gezıyoruz dolasıyoruz:)

bugün askeremi yolladım :gitme::gitme:
çok kötüyüm ya,bu kadar zor olacığını hiç:gitme::gitme:
düşünmemiştim,onun yanında hiç ağlamak istemedim:gitme:
ama kendime engel olamadım gözlerimden yaşlar süzüldü birer birer:gitme:
yanıma gelip ağlama ne olur gittiğim gelicem dedi
o zaman daha çok ağladım ufff çok kötüydü ya
resmen o beni teselli etti
zaman çabuk geçsin ne olur:Saruboceq:

allah yardımcın olsun hejarcım üzme kendını sayılı gun cabuk bıter sen kendını üzersen sevdıgın daha cok üzülür o yuzden kendıne hakım ol sabret elbet gecer bugünler beraber gecırecegınız güzel günleri düşün

biliyrm cnm o daha beter biliyormusun.
önceden iyidi sonradan kötü olmak.
biz hep kötüydük yine kötüyüz.
başlarda biz nişanlımla tanıştığımızda işte 5 aylık çıkıyrduk bunlarda 1 aylık çıkıyorlardı.
abisi tanıştırmış bunları.o gün nişanlıma demiş trakya üniv. de iktisat fakültesi yok.
haydaaaaaa ben yalan mı söylüyom ya sanki ben iktisatçı dğlmişim fln şüphe içinde araştırmak lazım fln filan demiş.
o günden beri yıldızım barışmadı ama kendi işi ile ilgili yalan söledi ben ispatladım olur bişey bulsaydı barim. herneyse geçmiş geçmişte kaldı ama biz hep kötüydük sizn için daha kötü önce arasını yap sonra kötü ol.insanlar pek bi tuhaf cnm ya.

sonbaharım bosver takma cekemıyorlardır senı aranda mesafe olsun fazla samımı olmamak lazım etrafımızdakı ınsanlara değilde sevdıgımızle yasadıgımız anlara bakmak lazımopuyorumnanaktan

X