Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

günaydın canlarım.elisa tavsiyelerini bekliyorum.sorularımın cvplarınıda:)

Kıslar günaydın,

bende dün istanbuldaydım erkek tarafını ziyarete gittik gitmişkende nişan tarihi konuşuldu bu ay nişanlanıyorummmmm kısmetse:sm_cool:

sevgilimle alyanslara baktık ama hiç gözüme çarpan bişiy cıkmadı , bir tane beğendim oda parmağıma hiç rahat olmadı sonuçda sürekli parmağımda olacağı için rahat bi yüzük olsun istiyoruz,

bu arada ben elisa nın resimlerini kaçırdım özeline koysana ordan bakalım canım

dün coook güzeldi, ortaköy de de gezdim süperdizemuszemus

gunayydıın kızlaar
elissacım hayırlı olsun resımlerını kacırdım bende yaa
ama emınım cok guzel olmusundur

günaydın kızlar nasılsınız? bugün pek aranızda olamıcağım:KK43: istanbul yolu gözüktü bana yine:KK43:

elisaacığım ya bişey sorucam tatlım misafirlerinizi ayakkabılar ile mi içeri aldınız çıakrdılar mı? halılar var ya kirlenirmi acaba yaa

elisa bende hala kaçta gelip kaçta gittiklerini nisnın kaçta olduğunu merak ediom:)

günaydın kızlar
çok yorgun başlıyorum güne
dün bağ çapalamaya gittik :KK43: off

elisacım biz resimlerini göremedik ama :KK43:
sana zahmet olmazsa bir daha eklesen
hayırlı uğurlu olsun, Allah tamamına erdirsin inş

elisaacığım ya bişey sorucam tatlım misafirlerinizi ayakkabılar ile mi içeri aldınız çıakrdılar mı? halılar var ya kirlenirmi acaba yaa

biz normalde çıkarttırarak alıcaktık , ki çıkaranlar oldu tatlım ama bikaç teyze biz ayakkabılarımızı sildik girelimmi diyince mecburek ok girin dedik :)

elisa bende hala kaçta gelip kaçta gittiklerini nisnın kaçta olduğunu merak ediom:)

psiqo misafirlerimiz 13.30 civarı geldiler 6'da gittiler kuzum
gelirken ne getirdiler diye sordun
bohçamı getirdiler
nişan çiçeği ve nişan çikolatası getirdiler kuzum yerimseniben

cnm herkes ev ayakkabısı getirmişti..
ama bi kaç kişi ıslak mendille altlarını silerek girdi..

X