Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

magic bana yeşil eklemişşş nasıl oluyooo o çok cahalım yaaa.

cnm bu mesajların yazılı olduğu yerin yukarsında kötü içerik butonu war ya onun yanında terazi işareti war oraya tıklıosun. geirisini bakınca anlarsın zatenopuyorumnanaktan

günaydın kızlar. hayırlı cumalar.
yaf ne siz sölediniz ne benim aklıma geldi.unuttum.kaydirigubbakcemile3
şimdik nişan yüzüğüm ve hazırladığım sandğımın fotosunu koycam buraya

bu setimin küpesi
[/URL][/IMG]
kolyesi
[/URL][/IMG]

yüzüğüde şerbet sürahisinde gelecek.onuda ozaman eklerim. masraf olmasın die set takımını böldürdüm.a.s

buda sandığa koyduğum iğne oyası havlu.annem knd yapmıştı rahatsızlanmadan önce. iyiki bitirmişte bırakmışım diyip durdu.
[/URL][/IMG]

canım cok güzel setinde yüzüğünde havlunda cok begendım.... şerbet sürahisi dediğin ne oluyor?

canım cok güzel setinde yüzüğünde havlunda cok begendım.... şerbet sürahisi dediğin ne oluyor?

isteme günü biz aynı zamanda şerbette içmiştik.
ve misafirler gelmeden önce bi sürahi sulandırılmamış şerbetten bi sürahiye koyduk.
ve onu jelatin ve çiçeklerle süsledik. yanınada 250gr kadar çam fıstığı koyduk. şerbetin üzerine konulur. şerbet öle içilir.
şimdi sürahim onlarda ve boş gelmez o sürahi. bişe alınır gelinir.
bide baklava tepsim var. oda dolu gelecekkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

bununlada bana çikolata geldi. biraz karanlık çıkmış ama az çok seçiliyor...

[/URL][/IMG]

hımm değişik bizde hiç öyle şeyler olmaz götürdüğümüz tepsiyi de aynı gün geri dönerken aldık

şerbet sürahisi ve sandığı verirken verenlere kayınvalidem 10ar lira verdi. çarşamba baklava tepsisini karşdm teslim etti kayınvalideme. onada 10lira verdi. bende bunu bilmiyodum. dedim daha nekadar para vercen. istemiyos para falan ama dinletemedim.kaydirigubbakcemile3

canım çok güzel görünüyor herşey.. maşalalhh.. ağzınızın tadı hiç bozulmasın Allah tez amandan tamamına erdirsin bitanemmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…