Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

grace ben senin resimlere odaklanmıştım köpekle bu kız resimlerine alışamadım başkası gibi geliyooodelikafadulden

8 agustos-em4561:nazar:
8 agustos-snmery:nazar:
9 agustos-damlla:nazar:
15 agustos-graceful:nazar:
15 agustos-burcak09
:nazar:
15 -16 agustos-ppamuk:nazar:
26 eylül-Lepi:nazar:
Eylül-Ocean:nazar:
eylül-diloom.:nazar:
17 ekim-Broxni''Düğün'':nazar:
19 aralık-bebik yüzlü:nazar:

listee başıııııııııı em4561opuyorumnanaktan

hoşgeldin damlacımmm nbr??

emcim hoşgeldinn a.s. cnm çok tşk ederim sewindim beğenmene:kedi: yok yawrum ne sakıncası olcak, geçen kış akay gelinlkten 2100e aldık..

tuzlumuş azcık canım ama değmiş bence çünkü kaliteli duruyor gerçekten içine sinsin yeter

15 agustos-burcak09

ana kızzz hatırlatma gari hele bi olsun 15 ağustosss:dance:

grace tepsiyii naptın sen.ben kiralamıştım ya yarın alıcam resmini çekerim artık

kızzz koyy hemen nişan tepsisini ... benimde hazır valla benimki yastık....kızzz 9 gün kaldı bana ...damlla sen sakin misin bacım?

tuzlumuş azcık canım ama değmiş bence çünkü kaliteli duruyor gerçekten içine sinsin yeter

benimde accık içim gitti canım ilk zamanlar haklısın , ama başkada içime sinen olmadı:kedi: çok tşk ederimm sewindim beğenmene:kedi: ben zaten takığım bu kullanılan kumaşın we boncuların kalitesine, kimleri çok kötü duruo kumaş bi değişik oluo... hayatında bikere giycen olmuşken içine sineni olsun dedi nişanlımda aldık öle..
ayrıca gelinlik alcaklara tawsiye ederim akayı, çok güzel kaliteli gelinlikleri war we çeşit çok.. indirmde yapıolar özellikle kışın.. bu benimki 2400dü 2100 oldu mesela. dahada düşenler war kızlar..

ne bilim böyle sakinmişssin gibi geldii...;? yok mu elbisenin fotosu nasıl birşey merak ettim?

kızzz çilek suratttt sen nerdersinnnn bakim:eek:lmaz: magic necminin bile misafiri var burda sohbette sen nerdesin?

grace senin yastığı görmedik ya.benim tepsi işte tüllü kuşlu bişi :)

magic cim hayırlı olsun tekrar.olsun tabiki içine sinmesi önemli.her yerde var mı bu akay gelinlik

15 agustos-burcak09

Çok seviyorum bu listeyi yaa :asigim:
Gracemmmm Canım snein nişanda ben memlekette oluyorum yaa mafoldumben
Fotolarını göremiycem mafoldumben

arıkafam görürsün bacım yaaa kaldırmam hemen merak etme albümüme koyarım zaten...

kaydirigubbakcemile3 ben yine nick değiştirip arıkafa mı yapsam acaba CADIARZU
:roflol:
Tamam canım çünkü çok merak ediyorum bende çok heyecan yaptım delikafadulden

ayy çileğim darısı benimkinin başınaaaa ne güzel belli olmuş sizin... şimdi başvurdu aralığa kadar beklettiler öyle mi benimkininde okulu şubatta bitecek alacak diplomayı ancak agustosta gider o halde ...
sağol grace kafam yaa bi tek sen yazmışsın. diğerlerinee hııhh :1closedeyes::dilcikar: cnm celp dönemlerine göre başvurular alınıyo seninki şubatta alıyosa diplomayı mezun belgesi alarakta nisan celbi için başvurabilir. güle güle gitsin gelsinler inşallah :gitme:
nerden alcan peki?* biyer warmı o arıkafanda???
:roflol::roflol::roflol:
kızzz çilek suratttt sen nerdersinnnn bakim:eek:lmaz: magic necminin bile misafiri var burda sohbette sen nerdesin?
buradayım grace kafacığım kaydirigubbakcemile3

X