Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

ii gcler grace kafavereliniortak

gracekafammm ii gecelerkaydirigubbakcemile3 o kocişe bi kawuşim dahada salmicam walakaydirigubbakcemile3

la çilek surat wala deminden beri bakıp bakıp duruom yawss acep sorsammı:uhm: yaw adres nere wercem yaa ewi wermem annem der benim kız fantazik oldu coştuuusırnaşık şey utanırım lennn:kedi:

kargo şubesinden teslim alablirsin
o kıza bi sormak lazım ama nerdeymiş tükkanımı varmış?

nekdr çok var tarih belli değil mi daha ?zemuszemus
belli değil graceful um 2sene tahminim küçççük de deelimm ay benm tursumu kurcakklar sanırım :)

cok ağlıyomm bişi oldu sanıyollar.notebook nasip olmadı duu izliyim . bu hafta doldurdum limitimi ama:) olsun ..

şekerlerriin hepsine günaydıın olsun . nişanlııık kızlar .herkesin tatlı telaşına ortak oluyorum bende burdan .. güzel bi gün olması dileğiyle ..buyrunnnnnnnnn

günaydın kızlar..
dün akşamüstü önce yemekler gitti.
ardından hepberaber tepsilerle biz gittik.
herşey çok güseldi. yemeklerin hepsini annem knd yapmıştı. çok beğenmişler.
ama bnm hiç tadım yok. aklım hep nişanlımda. gidiyomafoldumben
bu akşam beraber yemeğe çıkıcaz. bugünde tesadüf tam 16.ayımız.

Nisancım fotoları bekliyoruz ya sıkma canını canım benimm takma cok kafana sevdiğini de üzme:teselli:

kızlar benim düğün kasımda olacak balayına da abanta gidelim diyorum ben sizce nasıl abant bilen var mı ya da o aylarda daha uygun neresi olabilir?

günaydın kıslar , üff oku oku bitmedi siz akşamları cok kaynatıyorsunuz lmaz:

yeşil canım ben biliyorum abantı şöyle kısaca anlatım,
bu sene Bolu da havalar pek bi ılıman gidiyor biraz da dengesiz,
Normal de kasım karlı olur ama bilmiyorum şansınıza inşalalh olur abant her mevsim cok güzel ama bembeyaz olunca ayrı güzel fakat yoğun olabilir şimdiden yerinizi ayırtın birazda tuzlu olabilir, sakin doğayla içiçe sabah kalk gölün etrafında missss gibi havayı içine çekeçeke yürü, hamağında kestir kitabını oku, ayrıca buraya geldiğinde otele tıkılmayın gölcük var orayı mutlaka gezin kaçmaz cok güzel bir yer(gölvaryine) bolunun içinede uğrayın,kartalkaya var oraya cıkabilirsiniz(kayak merkezi), yedigöller var doğa harikası(1,5 - 2saatlik bi yol)
Akşama Abanta güneşin batışını kaçırma sakın birkaç resim var bende ekleyim istersen

ayyy şimdiden içim gitti yaaa
eklersen cok sevinirim janım yaopuyorumnanaktan

nasıı güzel anlattmışsın kalkıp gidesimm geldiii =)

kıslar fayton sefasını atlamışım gölün etrafını yürüyerek dolaşamayabilirsiniz işde ozman devreye süslü püslü faytonlar giriyo,atada binebilirsiniz cok zevkli dikkat edin düşmeyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…