Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

nişanlımın askere nereye gideceği belli olmuş.:gitme:
askerlik şubesini aradım. adam tam söylüyordu,susturdum. dedim dur sakın söleme bana,knd arasın öğrensin. nsl heyecan yaptım anlatamam. 10 dk içinde arayıp öğrencek.
inş iyi biyer çıkar kızlar. kalbim duracak şimdi. bi tuhaf oldumya. senağlama

canım sıkma canını sakin ol kalbini ferah tut bak mübarek günde dua et inş. iyi bir yere cıkmıstır... gerci vatanımızın her toprağı kıymetli ve iyi ama inş. zorluk cekmeyeceği bir yer olur:teselli:

askerlik şubesinden gölköy demişler. ama kastamonu gölköy mü yoksa ordu gölköymü bilmiyoruz.
1.jandarma er eğitim komutanlığı gölköy mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

janım nıye üzülüyorsun karadeniz tarafında işte bence güzel biryerdir sen içini ferah tut

ne biliyim ya bi kötü oldum. bide yorumları okuyorumda kastamonunun.:gitme:
bu arada kastamonuymuş. baya bi zorluyolarmış. dayak,cezalar vs çok ağırmış. hayırlısıyla bi gelseydi.:Saruboceq:

canım genelde her yer için aynısı söylenir korkuturlar ama o ceza almak almamak falan sevdiğine bağlı ..
hani bu garip hareketler yapan sağa sola sataşan insanlar alır o cezaları falan sakin görevinin bilincinde bir askerin dayak yiyeceğini hiç sanmıyorum ki eniştemizde görevinin bilincindedir

sen sıkma canını sakın böyle duyduğun şeyleri de ona söyleme moral ver ona:teselli:

oda nette okuyo şuan yorumları. biliyo yani. çok çabuk sinirlenen biridir ama gerektiği yerde kndni tutmasını bilir,ki askerdede sabırlı olacağına inanıyorum.

sabırlı olduktan sonra merak etme herşeyin üstesinden kolaylıkla gelir... herşeyi duymayacak, herşeyi görmeyecek...

evet canım öyle olmak gerekiyor.akşama muhabbetin çoğunluğu askerlik olur sanırım. askere gidiyo geliyo vs.
inş ağlamam.:gitme:

Beraat kandiliniz mübarek olsun. Allah size sevdiklerinizle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.

benimkide bugün gitti askerlik şubesine tecil bozdurup muayene olacaktı :sinifsinif:
kesin nisan/2010 celp dönemi diyecekler ama erken sevk dilekçesi verecek:sinifsinif:aralıkta gitmek için.

nisanyağmuru canım hayırlı teskereler :nazar:

saol canım. bizde geçen yıl erken gitsin die dilekçe verecektik. memur olma ihtimalinden dolayı vermedik. ağustosa kaldı ondan. bundada bi hayır vardır diyoruz. inş hayırlısıyla atlatıcaz.

evde bir telaş bir heyecan varki sormayın kızlar.
akşama yemek yapıyolar. kayınvalidemlere götürücez. nişan arkası.
dolma, pilav, tavuk, güveç, bezelye yemeği var bide. hepside 1,5 - 2 kg dan yapılıyo. kayınvalidem çok fazla bunlar nsl yicezkaydirigubbakcemile3 demiş ama nerdeyse 15 kişi var yani yemekte. anca yeter dedik bizde.

lolitoşlarrr ben gelddiimmm opyorumnanaktan nisancım Allah hayırlısıyla gidip gelmeyi nasip etsin cnm, hiç üzülme bi bakarsın dönmüş bile:teselli:
buarada hepinizin kandili mübarek olsun yawru kuşlarımmmopuyorumnanaktan

saol cnm seninde mübarek olsun. bende hep o kısmı düşünüyorum şuan cnm. "bi bakmışım gelmiş" yani. inş bukadar çbk geçer.

saol cnm seninde mübarek olsun. bende hep o kısmı düşünüyorum şuan cnm. "bi bakmışım gelmiş" yani. inş bukadar çbk geçer.

inş cnm inş hiç takma kafana. Allah sağlık sıhhat wersin yeterki, hayırlısıyla döner merak etme, dualarımız bütün askerler we askere gidecekler için :Saruboceq:

X