Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

heyy maşallahh hamarat gelinin hali de bambaşkaaa ellerine kollarına sağlık bacım ne güzel geçmiştir eminim...

evet annem çok otoriterdir. öyle büyütülmüş bizide öyle büyüttü. bir laf vardır ya bakışından korkarım die bende öyle ama normalde çok konuşkandır gracem bu annemin dış görünüşü içi böyle değil.
kayınvaldemde sakin bir kadın öyle pek şenşakrak sayılmaz ama iyidir kötülüğünü görmedim

heyy maşallahh hamarat gelinin hali de bambaşkaaa ellerine kollarına sağlık bacım ne güzel geçmiştir eminim...

sağol tatlımm allahıma şükür güzel bir gün geçirdik
artık son fotomda iyice yoruldum orda terasa çıktık in çık in çık ölüyordum

kızlar buarada annemin doğum günü için geldiklerinden anama hediye getirmişler. tabiii ben hemen çeyize aldım :):)

nişanlım beyaz kıyafet ama şimdi nasıl anlatım göğüs altından büzgülü oluyor ya önünde 3 düğmesi var karpuz kollu gibi çok hoş çok beğendim. ahhh bana alsaydı ya öyle bişeyyy annemmin yaşını mı unuttu nee :)
kayınvaldem de nescafe takımı getirmiş ama ben çeyizime aldım tabii.

kızlar nişanlım arıcak biraz onla konuşayım yatım yarın iş var bana
yoğun bir gün geçiricem iş anlaşmam var duaa edin ne olur olsun çok önemli bu benim için.
iyi geceler kızlar rüyanızda prenslerinizi görün
yarın fotoları eklicem yine opuyorumnanaktan bye bye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…