Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

çilekcim boyutuna göre değişio.kbabaya yaptığım tülün eni azdı.ondan kullanmanı tavsie etmem
ama dier tüllerden alcaksan.sandığa 2,5 m gitti.dierlerinede 1,5 m yetti

selammm.dün istendim verildimzemuszemus.haftaya pazarda nişanı düşünüyoruzzz.o telaşda resim çekemedikki ya sizlerle paylaşmak okadar çok istedimki.tlfnumdan çektim bikaç tane bakalım eklerim çiçegimle çikolatamı.

oo canım hoşgeldin tam nişan tarihini söyle grace gelince eklesin senide listeye kaydirigubbakcemile3
hayırlı olsun bu arada

hayırlı olsun canım allah tamamına erdirsin. çok sevindim. şuan bende bu telaşın içindeyim. geçen pazar istendim yarın nişanım var bnmde. maalesef o telaşla heyecanla insanın aklına foto gelmio hiçkaydirigubbakcemile3

eveett pasta müziğimde hazır kızlar bjk marşı hihoyyyt
ee pastanın üzerinde bjk amblemi olacak müziğide bjk marşı olsun dimi:teytey:

aslında futbolla ilgim yoktur ama aşkım saolsun beni bu hale getirdi.hihoyyyt o tam bi bjk hastası ve ona süpriz olsun istedim. ama pastayı tek başıma halledemeyeceğim için bunu onla paylaşmak istedim ve bu bile ona yettii yani. çok sevindi.

gökyüzünde değilsin yalnız
bir yanın ay bir yanın yıldız
efsaneler yerde sürünsün
kartalım göklerde süzülsün
beşiktaşlıyız biz beşiktaşlı
anlayamaz kimse bu aşkı
bekçisiyiz kopsa kıyamet
siyah beyaz bize emanet:lepi::lepi:

bohçaların çok güzel canım
nasılda süslenmissin özenmissin
tebrik ediyorum valla
opuyorumnanaktan

canımmmmmmmmm nekdr zevkli görünüyor herşey maşallahh çok güzel herşey kutularda düzenli ve herşei ince düşünlmüş... çok güzel çok maşallahh

CADISILA87 canım çok hoş olmuşsun mutluluklar dilerim.
resimler çok büyük ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…