Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

bende temmuzu düşünüyorum.. çünkü haziranda ancak benim okul işlerim ve öğrencilerimle olan işlerim bitecek... ama temmuzda hep evdeyimm... nişanlığımı kiraladım hazır dkilmiş... onu ayarladım zaten çok .. mekanda belli oldu kiralandı... yanii temmuzda pek bişe yapmıcam..

canım damat bey öyle istedi benimde parmaklarım çok küçük taşlı fln olmuyo.klasik model modası geçmez abartı olmasın hemde yakışsın die düşündük. çok beğenerek aldım 13.unu sabırsızlıkla bekliyrm takmak için :)sositososito

ayyy çok az kaldıııııııı ... hadii hayırlısı ..çok çok çok güzel geçer inşallahh....

alyanslarınız cok sık ve zarıfmıs canım
sevıyorum ben bu modelı
gule gule takarsınız ınsallah

güle güle tak canım.nekadara aldınız yüzükleri?

kızlar bende aslında düz modelleri seviyordum ama
fazla takıp takıştırmayı sevmem o yüzden düzden vazgeçtim içinden taşlı istiyorum burda bulabilirsem :)
tek taşım var zaten sevgilim taktı yanında birde şöyle yüzükler hoşuma gidiyor canlar

yani kızlar kalın ve enli yüzük seviyorum ve inşallah öylede alıcam
ama kesinlikle sarı altın olacak

:::(((((((

kızlar hepinize çok teşekkür ederim. ya nişandaki fotolarımı koyucam tatlım saçım başım yapılsın hele:)
dün iyiki almışım dedim zaten o gün farketmemişim heycandan terzi biraz kuyruk bıraktı arkada:)
canım benim ki 120 idi 100 e bıraktı damat beyinde 150 idi 120 e bıraktı
çok pahallı bişey almadık yani.

KIZLAR NıŞANIM ıÇıN BU TARZ BıR SAÇ DÜŞÜNÜYRM SıZCE NASIL BUNA YAKIN MODELLER VAR MI SıZDE.

kıslar sahiden saç modelleri ekleyelim
çünkü ben daha nasıl bir model yaptıracağımı bilmiyorumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…