Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

gün sayımında başlayamadım daha kızlar benim nişan 15 agustosta geçmiyorki zaman

Son düzenleme:
hoşgeldin bacımmmm

gel canım.hoş geldinnnnnnnnn

hosbulduk kızlar bukadar sıcak karsıladıgınız ıcınde cok tesekkur ederım ayrıcaopuyorumnanaktan
burdakı herkes nısanlımı yoksa yakında nısanı olanlarda varmı

benimde son 10 gün heycan yaptım. yarın ist.a gidiyrm kayınvaldemle alışveriş yapcaz. off anne demek istiyrm ama utanırım. hem demesin 2 günde anne dedi yalaka die

hosbulduk kızlar bukadar sıcak karsıladıgınız ıcınde cok tesekkur ederım ayrıcaopuyorumnanaktan

hoşgeldin canım. nişanlıda var nişanı olacakda.
sen nişanlımısın?

benimde son 10 gün heycan yaptım. yarın ist.a gidiyrm kayınvaldemle alışveriş yapcaz. off anne demek istiyrm ama utanırım. hem demesin 2 günde anne dedi yalaka die

ben sözden beri ''Anne'' diyorum walla... utandım ben de ama sonra alıştım

yok canım nişanlanacaklarımızda var :)
tabi hoş karşılıcaz hepimiz aynı dertte değilmiyiz :)

hiç öyle yalaka olarak nitelendirme aşkım içi kötü ise zaten 1 ay sonra desen de düşünür
iyi insan olsun gerisi boş, daha ben nişanlanmadım bile sevgilimin annesine anne diyorum ne de olsa büyüğüm o benim

bende söz verildiği günden beri diyiom.
bence demelisin

alışveriş olmamışmıydı kuzum senin
ne alışverişi bu?

sanırım desem iyi olucak ama bu konuda kendimi zorlamıcam o anki durum gerektirirse derim artık. zaten yarın yeteri kadar heycanlı geçicek benim için

belki arada kaçar kaydirigubbakcemile3 zaten zorlamayla olmaz kuşummm doğal olarak gelişiyor... hadi hayırlısı yarın senin heyecanlı bir gün olacak:sm_cool:

hosbulduk canımŞeniz
ben 8aylık nısanlıyım suandada asker yolu beklıyom
senın nekadar az kalmıs nısanına hayırlısı olsun tatlıma.s.

sağol canım.senide Allah kavuştursun.

tamam o zaman demeye çalışıcam artık. aslında içimden gelmiyor değilde utanıyrm ya

alışveriş olmamışmıydı kuzum senin
ne alışverişi bu?

yok canım bu bohçalar için bizim evdekilere bişeyler alcaz. çamaşır fln alcaz bana. benim kendi alışverişim değil yani:)kayınvaldemle gitcem bu sefer ist.a sonrada biz damada alıcaz.benim aldığım kendimeydi dün nişanlık için fln.

graceful sağol tatlım

selen ay a katılıyom canım eger senı gercekten sevıyosa anne demen onu cok mutlu edıcektır ıcınden nasıl gelıyosa oyle davran yınede
ılk basta cok zorlanmıstım bende anne demeye ama zamanla alısıyosun onada

tamam canım. sağol

kızlar bu arada alyanslar avatarımdaki gibi:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…