Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

canım senni mantıklı.ama benimde daha çok var
şimdiden almaya kalksam modeller çok değişir.seneye alırım bende allahın izniyle.
bende başka öyle modeli geçmicek modellere bakcam

canım şimdi öyle bişey var ki, beyaz eşyada model geçme diye bişey yok ki
misal şu an en iyi teknoloji bulaşık makineleri ne 6 programlılar filan mı, ama hala 2 programlı bulaşık makineleri bile var ve hala gücü ona yeten 2 programlıyı da alıyor
sen orta düzey bişey al sonuçta 2 programlı da yıkıyor 4 programlı da
ben jetmatic serisinden 5 programlı aldım, çünkü anneme aldık aynısını ve sevdim bulaşık makinesini :) sadece dikkat et A serisi al

çamaşır makinesi de keza öyle misal yıkama kapasitesine bak, tasarrufuna, gerisi teferruat zaten

ama yine de en iyisini sen bilirsin :) herşey gönlünce, gönlümüzce olsun inş

çeyiz almak nasıl heves insan herşeyin en iyisi olsun istiyor biliyorum

istersen benim aldıklarıma bi bak özelliklerinide kopyalayım sana

selen cim ben staja başlamıştım 2003 de ozaman ufak ufak nevresim takımı falan alıp attım kenara açıkcsı doğru düzgün 3-4 senedir çalışıyorum hala çeyiz alıyorum genede eksik çıkıyo Allah dan ufak tefek şeyler kaldı ama para tutan şeylerde onlar aslında bide küçük ev aletlerim kaldı çok şükür öle böle alınıp ödeniyo

kız daha nişanı yapamadık.nişan olsun bakam bi önce.
çeyizi düşünürüm sora:)

QUOTE=organiksheker;7194312]sağol canım hepimizin inşallah

canım benim nişanda 2 aya kadar olcak tarih belli değil:)
ee fiyatlar hakkında bilgi vermemişin
elbise nekadardıbohçalar ne kadar tuttu.
kuaför nekadar istio:)
bilgi verde bizde kazık yemeyelim.
hereşyin bitmiş ne güzel.
fotolarını beklioz ona göre

canım al beyaz eşyanı aldığın bayiyle sözleşme yap orda kalsın ürünler baktın yeni bişi çıktı o kafana yatıyo farkını ödeyip onu alırsın ben aldım geçen sene ürünler bayii deposunda onlarında işine geliyo mal onlarda nasılsa valla ben eylülde bosch dan aldım

A sınıfı 7 kilo çamaşır makinesi

A sınıfı turbo fırın ( WOW) özelliği var

A sınıfı buzdolabı nofrost içi geniş baya

A sınıfı 4 programlı bulaşık mak. (55 dk.yıkama ve tek sepet yıkama öz.)

4.500,00 TL ye aldım ne çok pahalı ne çok ucuz orta halli

ee peki kızlar hani böyle almışınız.depodaymış.falan.sora değişebiliomuş iyimiş.
ama parasını nasıl ödüonuz.mesala ben taksitle ödeyebilirm.
erkek tarafı kız tarafı ayrımı alıonuz.
biz ortak ödeyelim dioduk.

kız daha nişanı yapamadık.nişan olsun bakam bi önce.
çeyizi düşünürüm sora:)

bizde yapmadık ki :)

valla canım açıkcası ben geçen seneden beri alıyorum eşya ama bitmiyor bir türlü, birde ona rağmen erkekler ağzını açıp bir de kız tarafının aldığı eşya ne demiyorlar mı :mymeka: bende bunu diyen erkeğe ağzının payını veriyorum alkisalkisalkis

küçük ev aletlerimde bitti sayılır şükür
kettele, ütü, tost makinesi, el blenderı, şarjlı süpürgeyi filan aldım, bi tek standlı el mikserim kaldı kendimce, onu da alırsam rahatlıcam inş

tepsilere de örnek bakın kızlar
sitemizden almıştım sanırım, aklımda pek kalmaz da, umarım kızlar hoş görürler, teşekkürü borç biliyorum bu siteden çok şey öğrendim ben opuyorumnanaktan

haklısın Selen cim zaten erkeğinki göze batar tamam onlarda pahalı ama o evi ev yapan eşyalarıda kız getiriyo dimi

işte bende organik şekerin dediğini dedim :)
sen şimdi bi model beğen onun parasını öde, ama adama de o zaman fikir değiştirirsem başkasını alırım de, ama aradaki farkı vereceksin tabi

onu siz bilirsiniz canım ortak istiyorsanız ortak alın
bak ben bulaşık. çamaşır mak. set üstü ocağı bile sevgilimle ödüyorum, o parayı yollıcak ben burda vericem ve eşyaalr ben alana kadar onlarda kalıcak ve taksitle ödicez

ama ilk şart gerçekten güvendiğiniz ve tanıdığınız biri olması

bakın bende şunları aldım

Çamaşır Makinem Siemens WM10S361TR 1.200 TL

Bulaşık Makinem SN25M230EU 1.200 Tl bu da

Set üstü ocağım ER63021LT 250 TL

canımcım biz 4 karta taksit yaptırdıydık:)) limitlerimiz yetmedi

o zaman yapı krediye 9 bonusa 12 taksit yapılıyodu bi benimki kaldı o da bittimi ohhhh dicem gerçi demeye başladım ya:)))

haklısın Selen cim zaten erkeğinki göze batar tamam onlarda pahalı ama o evi ev yapan eşyalarıda kız getiriyo dimi

aynen
ama bunu anlıcak erkek zekası isterim

geçenlerde çalıştığım iş yerindeki bey :) temmuzda evleniyor
hazırlıklardan laf açıldı

aman diyor kız tarafının aldığıda bişey mi asıl eşyayı erkek tarafı alıyo
:1shok: oldum dedim siz ne diyorsunuz
e tabi dedi kız 2 tabak çanak getiriyo o olmasa da olur ama düğün olmazsa olmaz, ev tutulmazsa olmaz, çamaşır makinesi olmasa olur ama buzdolabı olmazsa olmaz, hem salon takımı oturma odasınıda biz alıyoruz dedi :1shok:
tabi bende bir öfke kötükedihüso

dedim kız tarafı yatak odası alıyor o olmazsa olur mu dedim, çam. mak. olmazsa olmaz siz kendi açınızdan düşünüyorsunuz dedim, ayrıca mutfakta onca eşya olmayınca neyde yiyip içeceksiniz ki dedim, dışardan yerseniz orasını bilmem tabi o kadar zenginseniz dedim susakaldı :mymeka:

ay Allah böyle bencil ve düşüncesiz erkek vermesin :Saruboceq: çok kavga ederiz çoook :1closedeyes: kötükedihüso

güle güle kullan selanaycım.
bu fikrniz mantıklı.
ama önce şu nişanı falan atlatim ondan sora başlayabilirz.
derler sora kız hemen gelin güvey oldu die:)

gerçekten evlenmek ev kurmak çok zor biz herşeyimizi kendimiz hallediyoruz düşünün nişan alışverişine bile çıkmadan 5 ay evvel para biriktirmeye başladık herşey o kadar pahalıki ailelerimizin durumu zaten belli enazından onlara yük olmadan işimiz hallediyoruz çok şükür

bende gıcık oluyorum öle tiplere Allah dan benimki anlayışlı beğendiğimiz tabağa çanağı birlikte alıyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…