Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

selam kızlar bende geldim haziranın 14 ünde bende nişanlanıyorum Allah ın izniyle opuyorumnanaktan

canım hayırlı olsun.çok az kalmış seninde.
senden alalım biraz detayları?
yaptınmı hazırlıkları?elbiseni aldınmı kaça aldın modeli nasıl?
pastanı fotocuyu kuaförü ayarladınmı?masrafları neydi?

günaydın elisam.günaydın kararsız.
elisa merakla bekliom yaptıklarını.detayları.
kararsız durumlar ne alemde?

Tatlım bu hafta yüzüklerimizi seçecektik yaa kalktık gittik yalova ya eğlenmeye opuyorumnanaktan

cok da güzel oldu işlerden bunalmıştık iyiki gitmişiz

akşam eve bi geldim babam haftaya erkek tarafına ziyarete gidelim demiş bende kardeşimden duydum valla iyi olur belki de istanbuldan seçeriz yüzükleri orda daha cok çeşit vardır ama burda da tanıdık kuyumcu CADIARZU

bizimkisi biraz ağır ilerliyor ama hiç sorun değil herşey yolunda gitsin de sırnaşık şey haftasonu cok güzel diiiii :dance:

iyi hadi kuzum sevindim iyi geçmesine.
ohh siz yüzükleri falan seçin.
benim herşey beklio.
kiminki yavaş ilerlio acaba:)
benimki kaplumbağa hızıyla gidio:)

ya kızlar müzikleri bari hazırlayayım.aradan çıkdın diom.
ama ilk şarkı nolcak.
cd nasıl doldurcam.
şöle hem eski hem en yenilerden güzel bi cd yapim diom ama
tembelim yapamıom:)

slm kızlar

merhaba psiqo, nasılsınız
hafta sonu, beyaz eşyaları aldım bende, çamaşır mak., bulaşık mak. set üstü ocak sevgilimle beraber ödicez
beyaz eşyacı tanıdıktı, haziranın 15inde ötv ler gelecek ya geri, abi ile konuştum dedim alıcam ben ama şu an ödemeye başlayamam ancak temmuzda
o da sağolsun tamam şu an ucuzken alalım, sen ne zaman istersen o zaman ödemeye başlarsın dedi. ötv kalkınca çam. mak. de bulaşık mak. de 600 er lira zamlanıyormuş, baya karda olucam inş

sağol canım hepimizin inşallah :Saruboceq:

Hazırlıklar bitti sayılır en azından çoğu geçen hafta nişan alışverişine gittik bohça için çamaşır,gecelik,pijama vs. şeyler alındı bide şimdi deri sandıklar varya onların takımından alındı büyüğüne bohça, küçüğüne makyaj malzemeleri koyulcak. Alyanslarımızıda o gün hallettik elbise ve ayakkabımda tamam elbiseme gelince petrol mavisi saten üzerinden siyah tül geliyo göğüs altından robalı ordan kalın aynı kumaş kat kat keme gibi duruyo göğüs altından sonra tül sağa ve sola ayrılıyo kalın askılı askıları ister kayrdır ister tam omuza oturt arkası hafif yere değiyo ayakkabım dolgu topuk kenarları dantel gibi ucu açık elbiseye tam uydu.

nişanım izmitte ablamda olcak orda da sağolsun kuaför ayarlandı pastamıda istanbulda yaptırcam damat gelirken getircek sadece 45 dakkalık yol zaten onun dışında bu akşam kuaföre gidip saçımı hangi renge boyasak napsak fikir alcam bi kıyafete uyacak takı alcam o kadar ayrıca o gün bizde damat bohçası için alışveriş yaptık ama onunkini nişandan sonra götürcez

meraba canım.sevindim senin adına.güle güle kullan.
benim daha düğüne 2 sene var.indirimler iyiymiş ama şimdiden de alınmazki
senin düğün nezamandı?

benimki belli değil 2 ya da 3 ay içinde olabilir
ben hazırlıkları büyük eşyaları alarak yapıyorum
buyrunnnnnnnnn

hayırlısı olsun canım

iyi yapıyosunuz bizde eylül de aldık çok şükür bu ay çoğu bitti sadece 200 liralık bi taksidimiz kaldı en azından o dert çıktı

kız maşallah erkenden herşeyi halletmişin.

yok psigo ya bişe halletmedim ki sacımı kestirmeye gitmiştim o zaman cok dolu olur diye kuaförden günümü aldım o kadar diğer hepsi duruyor bakalım ne yapcam
nişan tepsisi süslücem daha ama nasıl yapım bılmıyorum
fikriniz var mı kızlar?

meraba canım.sevindim senin adına.güle güle kullan.
benim daha düğüne 2 sene var.indirimler iyiymiş ama şimdiden de alınmazki
senin düğün nezamandı?

canım sanırım seneye olur düğün inş
ama 10 ayda ancak ödeyebiliccez :) bu eşyaları bile, bi de erkek arkadaşım tv alıcak onun taksitini ödicek
eşyaları biz alıcaz ve sevgilimin hiç birikimi yok, aldırıyorum bende :) beraber ödicez işte

bi de canım şöle yap, tanıdık beyaz eşyacı var ise, eşyaların iyisine karar ver al ama onlarda kalsın sen taksitini öde, olur ya çok beğendiğin model olur üstüne parasını denkleştir ver, elinin altında hazır olur hiç değil ise

bak ben şimdiden 1.200 lira kardayım abiyede dedim sizde kalacak ben isteyince alacağım, sorun değil abla dedi, aradan çıksın, parayı biriktirmeye çalışsan birikmiyor ki

canım eğer istediğim gibi olursa ben tepsinni üstüne inciler gül yaprakları koycam.
yüzükleride ya istiridye içine yada güvercin bibloların ağzına koycam.
kuaför ne kadar istedi?

hayırlısı olsun canım

iyi yapıyosunuz bizde eylül de aldık çok şükür bu ay çoğu bitti sadece 200 liralık bi taksidimiz kaldı en azından o dert çıktı

ne güzel işte canım, tek 200 lük taksitim kalsa keşke
daha çook eksik var elimden geldiğince almaya çalışıyorum ama maaşım çok yetiyor diyemicem, yinede çok şükür, iyi kötü kendi istediğimi aldım hep
ama asıl dert şimdiden sonra bence

bu konuda fikri olan bana da yardım etsin :)
şey görmüştüm ben sitemizde canım
gümüş tepsinin içine inci boncuklardan almışlar ve kırmızı süs yaprakları var ya ondan
makasın saplarını da kırmızı kurdalayla dolamışlar

en dışta tepsinin tam çizgisinde inci tüm olarak duruyordu
içine yaprakları serpmişler ortada yüzükler ve bir kenarda makas duruyordu hoş görünüyordu

canım eğer istediğim gibi olursa ben tepsinni üstüne inciler gül yaprakları koycam.
yüzükleride ya istiridye içine yada güvercin bibloların ağzına koycam.
kuaför ne kadar istedi?

canım ben sözümden önce sacımı boyatcam onu ben verıcem bir tek onu konustuk 85 dedi ama indirim yapar cunku annemın arkadası nişan için tarihi verdim ama fiyat hiç konusmadık onuda öğrenir söylerim

canım senni mantıklı.ama benimde daha çok var
şimdiden almaya kalksam modeller çok değişir.seneye alırım bende allahın izniyle.
bende başka öyle modeli geçmicek modellere bakcam

kızlar bende gördüm burda ama sade olsun istiyorum biraz tepsim var evde ama nasıl süslerim bilmiyorum biraz bakınım bulursam resim ekleyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…