Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

allah tamamını erdirsin darısı başıma inşalllh.ben de nişanlanmanın eşiğinden döndm. AYRILDIKK:KK43: bu gnlerde aşk acısı çekiyorum.işallh sizler ayrılmazsınız arkadaşlar

allah tamamını erdirsin darısı başıma inşalllh.ben de nişanlanmanın eşiğinden döndm. AYRILDIKK:KK43: bu gnlerde aşk acısı çekiyorum.işallh sizler ayrılmazsınız arkadaşlar

ah be cnm çok üzüldüm ya şimdi sabah sabah böyle bişeyi duydum ya içime oturdu valla allah kimseyi sevdiğinden ayırmasın o kadar zor ki.. hele ciddi adımlar atmışken ayrılmak... ne zman ayrıldnz cnm hiçmi düzelme şansı yok...

Aslında ben aşkımla 15 ekim 2008de nişanlandım alsanaalsanasmile
Ama aileler kuyumcuya gidip kendi kendimize nişanlanmamızı hoş karşılamadı kaydirigubbakcemile3 13 nisanda nişanım var ve hiç gelenek görenek bilmiyorum bakalım napıcaz bilmiyorumkismile

kıskandım amaaaaa herkez yeni diünyaları için hazırlık yapıo ben ne olcm kızlar yaaa.hayrlı biri çıkmıoki karsıma offff ağlıycam amaaaa

hiç düzelme şansı vermiyorum canm 1 aydr limoniydi zaten kendiside dedi ben eski bilal değilim die.ben hep zor günün de yanındaysm askeliğiydi babasının vefatuydı hep yanında oldum ama olmadı bizimkilerede diyemiyorum ayrıldım die napıcm bilmiyorum

bi anda hayellerimden vazgeçmek çok acı verio çokk sevmiştim amaa.onun gibi biri varmıdır acaba merak ediyorum doğrusu.kimseyi hayatımda istemiyorum kızlar.ama bi an oluyoki ihtiyacnz oluo çnkü her zaman o anlıo sizi.sinirinizi üzüntnüzü harseynizi yaaa. napim bana bi akıl verin

eee Daha yeni canım bi süre hayatına kimseyi de alma önce kendini dinle.
Gelen gideni aratır çünkü tecrube sabittir.
ama bigün öyle birisi gelirki seni bile senden alır inan bana

haklısın aslında tecrübe sabittr.doğru karar vermek lazım ömemli bi mesele evlilik..işe grdğim gnden beri benden hoşlanan biride var ben ona istemediğimide sylemiştm.geçende ağlarken grdü beni durumu anlatdım.ben seni hap bekliycem evet demeni bekliycem dedi.dünyada bütn kızlarla gezilir ama sen eş olacak birisin ve o insan bilememiş değerini dedi.ama benm gözm kimseyi grmüo hiç kmseyi.bende tatlı bi dille olamıycağını syledimmmm

hemen gidip öyle dedi diye tav olup ona da şans verme :eek:lmaz: yaralısın sen onu da yakarsn bu dyrymda.
Önce dinle kendini sabret en az 7/8 ay sonra geç aşkını yaşa

iiiki buraya üye olmuş bee içim rahatladı kızlar yaa. bide tek kızım ben aneylede paylaşamıyosun bylle konularıı

haklı olabilirsin cnm.saygı duyuyrm düşüncelerine. ama ben annemle bişey paylaşmam kesinlikle.çünkü hiççç beni anlamadı anlamycaktı.paylaşmıyorum çnkü bu hatayı yaptım

X