Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

ayyy ne güsel bursalıyızzemuszemus fakat napcam bimiyorum yav adetlerini bilmem ne beklerler bursalı olsa tamam aynı ama off bilemedim valla doğuda ille farklı oluyo mesela imam nikahı yapılcak nişandabilmiyorumkismile hani görüşces etces ya orda öyleymiş kızlar gerçi sözlüm ısrar etmio ama .....

inşş
ee senin hazırlıklar nasıl gidiyo anlat bakalım

Eccem hazırlıklar iyi gidiyo bende gelinlik bakmaya başladımmmopuyorumnanaktan ayy çok güzel bir duygu beyazlar içinde olmakk :asigim: Denediğim iki model de bunlar . 1. modelde 2 adet bolero denedim canım çünkü gelinliğimi bolerolu giyicem :1rolleyes:

Herkese soruyorum sizinde fikirlerinizi alayım hangisi daha güzel yakışmış sizcee bilmiyorumkismile

glnkk.jpg

canım 1. model ve uzun kollu bolero :lepi:
çok şık duruyo yaa

ikinci modelin eteğinde çiçek varya o biraz daha öne alınsa belki daha hoş durur

1. modeldeki gibi sade ve şık bir gelinlik oloacak sanırım tabiki dantel bolerosuyla birlikte kaydirigubbakcemile3 bu arada 1. gelinliğin kiralık fiyatı 1700 kızlar o yüzden araştırmalarım sürecek:eek:

melike bence nişan hazırlıkları kısmına bi bak orda yazıyodur
yoksada yeni konu açıp bilgi isteyebilirsin

uff çokmuş ya
birde kiralık fiyatı satın alsan ne kadar derler allah bilir

bende gelinliğimi bolerolu alabilirim
çok açık olsun istemiyorum çünkü

hatta bu kadar şık bi bolero bulursam nişanlığın üzerine bile giyerim yani

uff çokmuş ya
birde kiralık fiyatı satın alsan ne kadar derler allah bilir

bende gelinliğimi bolerolu alabilirim
çok açık olsun istemiyorum çünkü

hatta bu kadar şık bi bolero bulursam nişanlığın üzerine bile giyerim yani

Evet banada fiyatı fazla geldiii canım yoksa çok beğendim üzerimede tam olduu kesin alırdımmm ama fiyatıı çok işte boshayallersmile

bence benzer modeli bulursun ama
sakın sıkma canını
çok şık bi model hatta resmi gösterip diktirebilirsin bile

tül bolerolu harika yeşilcim... oburununde etek ve kuyruk kısmı cok güzel.. fazla acık olmaması bencede iyi. rahat edersin dugunde:)

Gelinlik güzel ama seninle birleşince bozuyor işi.

Şaka biyana bence 2. modeli arkası falan daha güzel.
1. bolero ile güzel olmuş çık işin içinden bakalım .

Gelinlik güzel ama seninle birleşince bozuyor işi.

Şaka biyana bence 2. modeli arkası falan daha güzel.
1. bolero ile güzel olmuş çık işin içinden bakalım .

akannehir

Nan sipidiiii kafamı karıştırmak içinn yazdın dimiiialsanaalsanasmile
Bikere içindeki güzel dışına ne giyse yakışırr sempatiksalakcinni bayanssulusmile

Pis eltii laelaelaelaelae Senin nişan hazırlıkları nasıl gidiyoo:jeyyar:

İyi Canım işte yarın nişanlık için ilk provam var canım.
Boş kumaşta ölçü çıkartıcak artık ondan sonra ne olur bilmiyorum.
Daha bitmedi çünkü başlamadık bile bilmiyorumkismile

bikaç yeri daha dolaşıyımda tatlım beli daha hoş bir model görürüm olmadı diktiricem zaten yerimseniben

selam kızlar ben de temmuzda evlenıyorum ve yana yakıla gelınlık arıyorum sız baya gezıpp fıkır edındınız sanırım bana da yardım edın lutfen nerden baktınız ıstanbulda ben pendık te gezındım ama deneyebılecegım ıcıme sınen hıcbısı olmadı senağlama

X