Yakin arkadasim asik oldugum adamla yan odamda uyuyo(yılan hikayesi)

Hanımlar üsluplara dikkat edelim lütfen.
Konu bdvlik değil, okumadan taşıyorsunuz gibi eleştirilere karşı kelime kelime okudum, ki zaten okumadan taşınmaz:) bir dargın bir barışık arkadaş mıyız flört mü belli olmayan erkek arkadaşım yan odamda benim ona ayarladığım kız arkadaşımla uyuyor ama benim başkalarıyla flört etmemi de istemeyen bir tavır sergiliyor yazsaydınız, nerede başlayıp nerede bittiği anlaşılmayan paragraflara ayırmadığınız konunuz daha net anlaşılabilirdi, gerçi bu bdvlik olmadığı gerçeğini değiştirmeyecekti.

yonetici olmak zor zanaat vesselam.. nasil okuyabildiniz bravo gozleriniz kanamistir.

Ben inanıyorum ya klasik bilkent tayfa bu ..
var böyle hayatlar Türkiye de yalan söylemiyor kız

Hangi diziydi bu?

Kız ne yazmışsın öyle okuyamadım ama
Bir an ve uyandım ki hepsi rüyaymış diyeceksin sandım o nasıl hayat öyle

Sonuna kadar okuyamadım ama büyük bir kısmını okudum, okurken kendimi yabancı gençlik filmi izliyor gibi hissettim.

Bir işsizlik yapıp okudum, ben yandım siz yanmayın diye özet geçeyim :))
Şimdi konuda,
Bir kız (konu sahibi),
Zengin başka kız,
Dj
Basketbolcu
Dövüşçü
Başka başka oğlanlar
Başka başka kızlar
Partiler (bol miktarda)
Öpüşmeler şarıl şarıl
Çokça Birbirine yavşamalar (konu sahibinin söylemiyle)
Ve yurt odaları mevcut.
Ee sonuç? Sonuç yok.
Şimdi takdir edersiniz ki bunca saçmalıktan mantıklı bir şey çıkması mümkünde değil zaten

ne bu yabancı lise dizisi senaryosu mu?

Hangi üniversite bu ya?
Dün 11-20 arası okuldaydım. 21 a doğru anca eve geldim ve zar zor yemek yedim. Nasıl enerji buluyorsunuz bu kadar çok partiye, dersleri nasıl takip ediyorsunuz? Kafamda deli sorular

bütün dikkatimi verebilmek için pencereleri kapattım, tv yi kapattım, oturuşumu düzeltip ekranı tam karşıma aldım... bütün konsantrasyonumu yazıya verdim lakin yok. olmadı. sağlık olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…