Yabancı turistlerin olmadığı bir aile oteli önerin lütfen ama islami otel değil.

xzy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2012
15
0
merhaba arkadaşlar. eşimle yabancı turistlerin olmadığı bir aile oteli arıyorum ama ya islami oteller var ya da herkese açık oteller. islami otellerde birlikte denize girilmediğinden istemiyorum.var mı önereceğiniz bir yer?

islami otellerde de bu sefer müslüman turistler olabilir zaten. Arab, Fars, Malezyalı gibi

ıslamı otel ne ya ılk defa duydum

balıkesırde pek turıst olmuyor körfezde kı otellerı araştırın ıstersenız ayvalık sarımsaklı harıç tabıkı
akçay altınoluk küçükkuyu tarafları ama sakın yerler bılmem ılgınızı çeker mı

Bosverin yahu asıl gidin turistlerin oldugu yerlere gidin.. Geçen yıl club belinda da kaldık %80 i yerliydi tövbe ettik denizi wc olarak mu kullanan dersiniz yemek masalarında cocugunun altını acanı mı koca otelde adım bası kavga edeni mi.. bizimki kötü bi tecrübeydi inş sizinki öyle olmaz ..

ben konuyu ilk gördüğümde rus alman ingiliz gibi avrupalı bikinili veya üstsüz kadınların olmadığı bir yer arıyor şeklinde düşünmüştüm. kocası ile gidecek ya kocası görmesin bakmasın diye

teşekkür ederim ilginiz için. muhafazakar olunca birlikte havuzu kullanamıyorsun,denize haşemalı giriliyor.Biz bunları birlite kullanmak istiyoruz. üç aile olarak gideceğiz ve çocukları olduğu için de turistlerin olduğu bir otel tercih etmiyoruz.bakmaya devam:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…