Ya Fettah hatmi

Asiltutku

O Benim 🌍mm 💙
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2017
3.123
6.117
Arkadaşlar desteğinize ihtiyacım var yardım eder misiniz
Ya Fettah hatmi başladık ama bitiremedik okuyan kimsede kalmadı. Son 50.000 kaldı yarına kadar okunacak az çok demeden destek verir misiniz🤲

Kızlar burdanda söylemek istiyorum herkese.
Benım etıket listem var biliyorsunuz ya şafi de kullandığım.
O listeyı sadece ya şafide ve acıl bi durum oldugunda kullanıyorum.
Cunku her konuya etıket yaptığımda zamanla kımse gelmemeye basladı hatta ya şafiyı bıle genelde hep aynı kısıler alıyor.
Tabıkı kımse gelmiyor dıye asla soylenıyor degılım
Fakat ben o lısteyi silip sadece dualarda bulustugumuz, dua gruplarında bır araya geldıgımiz kısılerli liste yapacağım.
10 - 20 kişi çıkarız ama Hepimiz de birilerine dua etmenin ne derece kıymetli oldugunu bılen ınsanlarız bu acıdan sayımız az olsa bile emın olun bu tarz durumlarda daha hızlı okuruz.
Diyorum ya zaten ya şafi de yıne hep aynı kısıler okuyor
Burcu gelıyor 3000 alıyor
Sevınclı gelıyor 5000 alıyor
O yuzden bendeki listeyi siliyorum haberınız olsun

Kızlar burdanda söylemek istiyorum herkese.
Benım etıket listem var biliyorsunuz ya şafi de kullandığım.
O listeyı sadece ya şafide ve acıl bi durum oldugunda kullanıyorum.
Cunku her konuya etıket yaptığımda zamanla kımse gelmemeye basladı hatta ya şafiyı bıle genelde hep aynı kısıler alıyor.
Tabıkı kımse gelmiyor dıye asla soylenıyor degılım
Fakat ben o lısteyi silip sadece dualarda bulustugumuz, dua gruplarında bır araya geldıgımiz kısılerli liste yapacağım.
10 - 20 kişi çıkarız ama Hepimiz de birilerine dua etmenin ne derece kıymetli oldugunu bılen ınsanlarız bu acıdan sayımız az olsa bile emın olun bu tarz durumlarda daha hızlı okuruz.
Diyorum ya zaten ya şafi de yıne hep aynı kısıler okuyor
Burcu gelıyor 3000 alıyor
Sevınclı gelıyor 5000 alıyor
O yuzden bendeki listeyi siliyorum haberınız olsun
Ben listede olup fırsat buldukça katılmak isterim

Ben listede olup fırsat buldukça katılmak isterim
Tamam canım. Zaten baskalarına okumak isteyen kısıler kendı dıyor benı dahil et dıe.
Suan benım listem 50 60 kişi ama toplasan 10 12 kısı aktıf okuyan o acıdan o listeyı siliyorum.
Bızler dua topığinin baş kişileri olarak kendi aramızda okuruz zaten 🌺

X