Allah Anne Babanın da Hayırlısını Versin !

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Siz de kocanızın babanızı dövmesine ses etmeyen ama yine de çocuğunuza babası bakan üyesiniz değil mi?
Ne hissediyorsanız o sizin için doğrudur diyorsunuz ya anneniz babanız da sizin için iyi evlat olmadığınızı düşünüyorlar belki de demek ki hissettikleri doğru
Elinize sağlık ben yazacaktım 🌹

Bir akrabam organ nakilliydi (simdi hangi organiydi hatırlamıyorum) bu sebeple gebe kalmamasi gerekiyordu, ailesi yalvardi, yakardi ne yapti etti ikna edemediler kizi. Dogal yolla gebe kalamadigi icin yurtdisina gidip tedavi gordu, ailesi kizi ve esini reddettiler, bu kiz dogum yaparsa ölecek neyi zorluyorsunuz diye.

Ve kiz dogum yaparken öldü, simdi torunlarina kizin anne babasi bakiyor, koca olacak adam senede bir kez 1 ay aliyor cocugu. Kiz ölürken yanindalardi ama gebelik suresince gorusmediler, bi noktada vazgecer aldirir diye umduklarini anlatirlar hala, minik kiza annesinin adiyla hitap ediyorlar (nufusta iki ismi var biri annesinin adi digeri annesinin koyulmasini istedigi isim) simdi bu ana baba kotu insanlar mi? Bence sahane bi anane ve dedeler, kimse kusura bakmasin torun daha ortada yokken insanlarin kendi evlatlarini onceliklemesi kadar dogal bi durtu yok.

Iki kizim var boyle birsey yapsalar elbette ben onlari silemem ama cocugumun ölme pahasina gebe kalmasini da anlayamam, anlamiyorum yani o cocuk annesiz olacaksa hayata 5-0 geride baslayacak, annenle dogarsin, annenle sekillenirsin, babasiz cocuk buyur ama anasiz cocuk buyuyemez, hep bir yani eksik olur.

Siz ailenizi biraz anlamaya mi calissaniz acaba, arkalarindan kufur eden sahane kocaniza gösterdiğiniz anlayisin 3/1'i onlari anlamak icin yeterde artar bile.

Konuya cok sinirlendim, aklima geldikce yazip duruyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X