Xiaomi inface IPL challange ,:)

Erteledim valla,bu geceye sarktı
Neyse, geç olsun güç olmasın diyeyim. Yaptım en azından. Üst bacakları da sabah halledecegim.
Vakit alan bir şey cidden
Bende dun aksam bikini bolgesini yaptim sonunda
Taksit taksit yaptim bende neyse tasinma telasi / kalabaligi icinde yinede iyi yaptim

çok geç gördüm kusura bakmayın. siyah ve güçlü kıl tipine sahibim güzellik salonlarındaki lazerler için daha çok verim almamı sağlıyor lakin IPL cihazlar için öyle değilmiş tecrübe etmiş oldum ve dediğiniz gibi 2. el olarak yarı fiyatına sattım garantisi de devam ediyorken birinin işini görsün dedim

Çok iyi yapmışsın alan kişide etkili olur inşallah

Iki hafta beklemek eziyet.
Jilet ile almak mahvediyor benim asagi bolgeyi

Iki hafta beklemek eziyet.
Jilet ile almak mahvediyor benim asagi bolgeyi
İnan ki haftada iki üç kere yapmak ayrı eziyet
4. Seansımı yaptım. Kumda, bikini bölgesinin üst kısmında, bacaklarımda ciddi şekilde azalma var. yenGEnC

Senin nasıl gidiyor?
Cok sevindim senin adına. Valla ben daha üçüncü haftama gecemedim,carsamba bir başladım ama bacaklar kaldı desem ne dersin?
Bu aralar biraz mutsuzum, mutsuz olduğum için de düşünmeyeyim diye her günümü ikiye üçe bölüp ayri ayrı şeyler planlar oldum oyalanmak için. Eve çok yorgun geliyorum ve geldigim gibi hiç enerjim olmuyor... Bugün bile sabah devlet dairesinde isim vardı, öğlen ablamlaydim, öğleden sonra başka arkadaşla buluştum,sonra da tiyatroya geçtim, hala daha dönüş yolundayım...evde enerjim kalırsa ucuncu haftama başlarim

Konuyu uzaktan, sessizce takip ediyordum simdi tecrubelerinizden faydalanmak istiyorum . Yillarca lazer epilasyona gittim. buyuk oranda kalici fayda gördüm. Tek tük çıkan tüylere artik lazer etki etmiyor, jiletle almaktan da cok sıkıldım, kurtulmak istiyorum. Yorumlariniz benim için gercekten cok onemli. Bu cihazlar pahali ve bosuna para vermek istemiyorum. Sizce bu incelik ve seyreklikteki tüyleri kullandiginiz cihazlar görür mü?

Yaa gerçekten çok azmis bilemedim, seyrekligi nasıl???
Eğer Cook seyrekse böyle az tek tük tüyler için iğneli epilasyon daha mı uygun olur bir fikir alsaniza. Hem dakika bazlı olduğu için çabuk biter hem de daha çok etkili, tüyün içine iğneyle frekans gönderiyor, birkaç seansta daha da tüy çıkma oluyor.
Ama bilemedim

Umarim üzüntünü birden yok edecek çok güzel bir haber alırsın. Dert değil kıl tüy, bugün uzar yarin biter.

Alt üst bacak komple böyle seyrekligi. 6 sene lazere gittim, son 4 senedir biraktim. Anca azalma oldu diyebilirim, gercekten cok sert ve kalin kokluydu killarim. Aslinda gittigim merkezden memnundum, kıl yogunlugu azaldigi icin indirim yaptilar genital+tum bacak+koltukalti 500tl seans basi. ama merkez cok yogun ve asla saatinde giremiyorsun 45dk 1 saat sapma oluyor. Istedigin gune ve saate randevu alamiyorsun. Benimde bebek olunca gozum yemedi. Belki evde halledebilirim dedim. Sizin fotograflari gorunce ilgimi cekti. Sizinkinden biraz ince ve seyrek oldugu icin memnun kalirsaniz, bende kalirim diye dusundum. Iyice muallakta kaldim. Uzaktan biraz daha takip edeyim konuyu. Cok teşekkür ederim

Yılbaşından sonraki ay hemen hemen herkesin makinası bitmiş olacak olacak. O zamana belli olur etkili mi değil mi :)
Benim de ince telli tüylerim sendeki gibi,ama tabii daha sık.
Bitip yorum yazdığım zaman seni de etiketleyecegim
Umarım 'kaymak gibi oldu,al mutlaka ' diye etiketlerim

Kizzz
Benim ikinci haftam bu sali miydi

Onuda alt bacak ile ayni gun ay simdi hepsini ayni gune denk getirmek istemem sacma mi olur
Tasinma arefesinde anca Boyle oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…