Xiaomi inface IPL challange ,:)

Umarım lazerin etkisidir, birkaç haftaya belli olur listeye ekledim ikinci haftaya geçtiğini.
Bugün çok tatlı bir Noel pazarı gezdim,kendime hediye alacaktım ama cüzdanım el vermedi olsun, ikinci haftaki ödüllendiririm belki
İki,üç gün beklenir ya. O kargaşada evi bırakıp bu işlere girişmek bilmem olur mu ama şunu söyleyeyim, hızlı hızlı olan bir şey , vakit almıyor. İstersen şey yapabilirsin, lavaboya koyarsın makinayı. Her ex girdiğinde çıkarken şıkşıkşık bir bölgeyi, vakit olursa iki bölgeyi yaparsın. Hiç vaktini almaz^^
Bence hızlıca başla. İnsan bir şeyi bir kez ertelesin,hep devamı geliyor

Yaparim herhal ayni gunun aksami cocuklar erken yatiyor zaten. Ama Birde kendinizi almaya gidecegim o gün.
Aksama araya skstiririm . Biran once baslamak da istiyorum ki

Aynen canim hamileyim o yüzden kaldırdım ama satmayı düşünebilirim , şahsi bir şey ya satılmaz heralde diye düşünmüştüm:) yok canim ben dini hassasiyetimden dolayı o bölgeleri yaptirmadim hala da aynı fikirdeyim , aynen devam bu hale yani cozum yok

Bu arada buldum makineyi de model philips lumea advanced sc1997/00

Yok ya satılmaz olur mu, markası belli ürün. Ben alirdim mesela. Hatta kararsız kalmistim xiaomi mi alayim,ikinci el Philips Mi alayım diye. Hemen hemen aynı fiyatti. Sonra xiaomi 11.11 indirimine girince bunu aldım:) sen satışa koy ,uygun fiyattan koyarsan eminim bir alıcı bulursun

Son düzenleme:
Kiiz simdi gordum bunu cok yakinda

pamuk musun nesin ekledin mi foto

Yengenç, hani sana uzatılmış sigorta demiştim ya lazer epilatörün için, o yalnızca dediğin gibi satış esnasında alınmıyormuş. Trendyol bildirim gönderdi, telefonunu sigortalayalim diye. Axa sigorta ile, bir ödeme plani belirlemişler. Telefonumu trendyoldan almadım bu arada. Öyle bir hizmetleri varmış yani. İstersen trendyol asistanla görüşebilirsin.

Aaaa olabilir aslinda,eğer alalı iki seneyi geçmiş insana satiyirlarsa. Çünkü benim makinam yakında yine bozulacak vibe'i veriyor bana , salak salak ısınıyor falan. Bir bakayım, garantisiz fan degistirmekten uygunsa yaptırırım.

Ben de ısınıyor diye yazmak istedim. Yarı yolda koymasın seni.

Topik admini, derhal bu düzenbazı topikten atmalısın. Biz ormanlarımızı cümle aleme açarken o türlü türlü hile ariyor.
Yok kiz senin attigini aradim. Haha
Yarin is sonrasi kedi icin baska sehire gidecegim.
Pazartesi izinliyim Atarim simdi niye atmiosun dersen. Yattim hic cikmam yorgan altindan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…