Xiaomi inface IPL challange ,:)

pamuk musun nesin neden banlanmis ya insallah hapiste uzun kalmaz
Bibibella 'cim ben konuyu açarken giriş-gelisme-sonuc olarak yapar kapatırım diye düşünmüştüm. Bahsedilen sürede yaptıktan sonra 7 hafta hiç almadan geçen zamanı fotoğraflayip 'oncesi sonrasi' yapacaktım ama belki kapatmamak daha iyi. İlerleyen zamanlarda yeni makina alanlar falan da yazar, devam ederler

Piiiii, yazıklar olsun, hiç mi utanmadın öncesi fotilerini atarken?
Piiiiii
Ben de sandım ki bir an ilk kullanım sonrası fotileri onlar, piiiiiii.

Güle güle kullan Yengenç'im. Her şeyin en iyisine layıksın.

Piiiii, yazıklar olsun, hiç mi utanmadın öncesi fotilerini atarken?
Piiiiii
Ben de sandım ki bir an ilk kullanım sonrası fotileri onlar, piiiiiii.

Güle güle kullan Yengenç'im. Her şeyin en iyisine layıksın.
Teşekkür ederim şeffaf olmak istedim. İnternet zaten kılsız koluna ağda bandı sürüp 'arkadaslar inanılmaz etkili' diye reklam yapan infulencerla dolu.
Bizden sonra arayanlara doğru ve reklamsiz kaynak olsun diye paylaştık kılları tüyleri

Once test yap diyor ufak bolgeyi bugun test edip 24 saat sonra birsey yoksa yap yaziyor. Sende mi oyle yaptin
Alerjik bir bünyen mi var ? Eğer öyleyse dene ama saç boyalarıda da oyle diyor ben hiç uymam böyle şeylere ama kösele gibi derim var,kolay kolay etkilenmez bir şeyden. Yine de için rahat edecekse öyle yap. Geç olsun güç olmasın

Sac boyasinda bende uymuyorum
Alerjik mi bilemedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…