Xiaomi inface IPL challange ,:)

Düzenli olarak 5 ay kullandım ve yalnızca çok az bir kısmına etki etti bende. Daha sonra bir aylık seyahate çıktığımda kullanamadım eski haline geri döndüler hemen. Tüm vücuda uygulamak çok zahmetli ve ısındığı için de soğumasını da beklemek icap ediyor o yüzden aşırı uzun sürüyordu. Bir ay yapmayınca da tüm zamanım ve emeğim çöp oldu sinirden kullanmadım bir daha. Umarım siz etkisini görürsünüz.

Yorumun için teşekkürler gehade . Peki kıl tipin nasıldı,siyah ve güçlü mü yoksa kumral ve cansız mi?
Gerçekten de soğumasını beklemek vakti bol olmayan insanlar için sinir bozucu. Neyse ki işsizim,gün içinde böle böle yapıyorum bu dönem:) ama yorgun argın işten gelip bir de onun naziyla ugrassam 'boyle aşkın izdirabini ' der,kenara atardım:)
Ben kendim için umutluyum ya. Haddinden bir tık daha fazla polyannayımbir de benim her isim hep b.ka sarar ama günün sonunda yine istediğim gibi biter. Hep böyle olmuştur. O yüzden makinamin da beni mutlu edeceğine inancım var hala.
Bence eğer kullanmiyorsan yarı fiyatından dolap'a ,gardropsa, letgoya falan koy. Sapasağlam makina, belki almak isteyen ama çok para diye kararsız kalan bir kız alır. Hem onun işine yarar hem senin^^

Ya sen bu mesajı yıllar önce de yazmıştınnn biliyoruum. Çünkü geçen gün göğüs arama bakıp “ulan iyi ki slav sevgilim yok yav bu ne hal” diye düşündüm aklıma bu mesaj geldi ama kimin yazdığını hatırlamıyodum

yaaaa güldürdün beni
Evet evet, 2017'den beri her kıl tüy konusunda bunu yazıyorum:) insanlari hallerine şükrettiriyorum.
Neyse ki henüz şu durumu yasamadim

Bugün benim 2. Seans günümdü ancak regl oldum. Bikini bölgesine yapamicam o netleşti. Ancak diğer bölgelere yapabilir miyim, bir sorun olur mu emin değilim. Bilginiz var mı kızlar? yenGEnC Bibibella bir de jilet yaptıktan sonraki gün atış yapıyordum. İnternette de bu şekilde yaziyor. Ama bibi konusunda aynı gün yaptığını yazmıştı yanlis hatırlamıyorsam. O konudaki fikriniz nedir?

Ben yapar yapmaz yapıyordum atışi en güzeli o ne kadar kıl çıkmamıs olursa o kadar iyi beklemeden yap

Haftada bir yapmayacak mıydın? Pazar başladın diye biliyorum. İlk günün neyse söyle de grafiğe doğru gireyim
Ben reglken de diğer bölgelere devam ederim heralde,ama çok bir bilgim yok.
Jilet yapıp ertesi gun yaptim ben ama öyle denk geldiğinden. Yoksa başka gün hemen jiletten sonra da yaparim, çok önemli mi ya? O kadar da önemli degildir bence
Ama istersen aklında 'acaba' kalacagina bugünden tiraş işini hallet, pazar günü geniş zamanda yaparsın

Siz gene de jilet yapıp hemen yapın şu şöyle olsa bu kadar farkederd mi diye diye süreyi uzatıyorsunuz reglken yapmak yapmamak diyr birsey yok benim bildigim

Yok cuma başladım. Cumadan cumaya yapıyorum. Pazar günü yorum yaptım, onu hatirliyorsun sen. Perşembe tıraş edip cuma yapmıştım. 1 gün sarkıtacak gibiyim bu hafta.

Siparis verdim Philips lumea nin galiba 250000 atisli olani. Siteden goremedim bilgiyi . Is cikisi almaya gidecegim
Yaaaa çok sevindim, aramıza hoş geldin
Hahahaha sadece bir tık , şöyle kirpa kirpa minicik bir kare atsan belki şey için yararı olur, senin kıl tipinde insanlar der ki 'heee bu arkadaş da ben gibi, ona etkili olmuş alayim' :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…