Xiaomi inface IPL challange ,:)

Bacaklarda ki cilek goruntusunede care mi bu ipl 😁
Senin için baktım, süslü sözlükte bir kız demiş ki; düzenli kese + nemlendirme + ipl cihazıyla çözdüm
Bir başka sayfada da şöyle demiş
IMG_20221125_155529.jpg

Bir de KKdan bir kız gördüm, tek seans lazer ile soyle olmus. Birinci sayfada da lazerden önceki hali var. O arkadaş Alexandrite yaptırmış bir merkezde ama ozunde Alexandrite de IPL değil mi? (Bu bir soru,ben öyle biliyorum ama emin değilim😊)
Arkadaşın malesef üyeliği iptal olmus ama bir seansta bile etkisini görmüş. Bence bir daha kıl almayacağın için batık olmayacak ve çıkamayan tüyler çilek görüntüsü vermeyecek

Senin için baktım, süslü sözlükte bir kız demiş ki; düzenli kese + nemlendirme + ipl cihazıyla çözdüm
Bir başka sayfada da şöyle demişEki Görüntüle 3166443
Bir de KKdan bir kız gördüm, tek seans lazer ile soyle olmus. Birinci sayfada da lazerden önceki hali var. O arkadaş Alexandrite yaptırmış bir merkezde ama ozunde Alexandrite de IPL değil mi? (Bu bir soru,ben öyle biliyorum ama emin değilim😊)
Arkadaşın malesef üyeliği iptal olmus ama bir seansta bile etkisini görmüş. Bence bir daha kıl almayacağın için batık olmayacak ve çıkamayan tüyler çilek görüntüsü vermeyecek
Eline saglik.
Bu fotodaki benim bacaklar resmen 🫣
Ipl e baslayim, at kili fircami ve duzgun nemlendirici kullanimi sonrasi kalmaz insallah. Birde beyazim ki ,daha belli. Gerci attigin konudaki gibi ayni.

Eline saglik.
Bu fotodaki benim bacaklar resmen 🫣
Ipl e baslayim, at kili fircami ve duzgun nemlendirici kullanimi sonrasi kalmaz insallah. Birde beyazim ki ,daha belli. Gerci attigin konudaki gibi ayni.
Kızın iki resim arasinda daglar kadar fark var di mi 🤩 umarım seninki de öyle olur. Bu yüzden ucundan azıcık da olsa foto at ki ileride millet 'bak bu kızın çilekleri de benim gibi,ev cihazıyla kurtulmuş. Ben de alicam' desinler, dertlerine care ol 😇😇😇😇

Kızın iki resim arasinda daglar kadar fark var di mi 🤩 umarım seninki de öyle olur. Bu yüzden ucundan azıcık da olsa foto at ki ileride millet 'bak bu kızın çilekleri de benim gibi,ev cihazıyla kurtulmuş. Ben de alicam' desinler, dertlerine care ol 😇😇😇😇
Temem atarim sexi bacagimi 😂

Bugun bacaklar hariç tüm bölgeye lazerimi yaptım, yarısından sonra 15 dakikalik bir ara verdim sadece . İlginç bir şekilde makinam isinmadi, salak salak sesler de çıkarmadi 😇😇
Şimdi cumartesi gezmemi yapacağım, gelince bacaklari da halledip 1. HAFTA'mı başarıyla atlatmanın mutluluğuyla kendimi odullendirecegim 😇😇😇
Bu arada kendime vücut bakım yağı aldım. Hazır kendimle yakın temas halindeyim, bitirdiğim yerleri bir güzel kremliyorum:)

Bugun bacaklar hariç tüm bölgeye lazerimi yaptım, yarısından sonra 15 dakikalik bir ara verdim sadece . İlginç bir şekilde makinam isinmadi, salak salak sesler de çıkarmadi 😇😇
Şimdi cumartesi gezmemi yapacağım, gelince bacaklari da halledip 1. HAFTA'mı başarıyla atlatmanın mutluluğuyla kendimi odullendirecegim 😇😇😇
Bu arada kendime vücut bakım yağı aldım. Hazır kendimle yakın temas halindeyim, bitirdiğim yerleri bir güzel kremliyorum:)
Ne aldin bakalim 🤭

Sanki daha fazlasina ihtiyacim varda. Merakdan soruyorum 🤭
Ya ben oglumada hediye siparis vermistim. Sirf o evin yakininda ki magzada yok diye 2-5 gun bekleyecekmisim.

Cabuk gecsede baslasam. Gerci persembe tasiniyorum. O kargasada yaparmiyim bilmiyorum

Jiletle de ağdaylada o sivilceler çikardi nasıl 🤢 ama sivilcede çikmiyor ve öyle kızarip bi gorüntü olmuyor hatta arkadaşıma dr lazer önermişti
Ben evlenmeden once jilet kullanmistim maalesef. Sonra epilator e gectim. Ama canimi cok yakiyor. Neyse agda da yaptim ama hepside iskence

Kizlar ben philips lumea nin bi modelini kullandim tam bilmiyorum modeli bi 3 yıl oldu ama genitalde 0 fayda gördüm, tavsiye etmiyorum o yüzden

Ten renginiz koyu mu ?
Beyaz tenliyim , koyu renkli tüylerim, bide ben sadece genital bölge ve üst bacak için aldım, geri kalan yerleri alexandrite ile yaptırmıştım bi merkezde o yuzden o bolgelere yorum yapamayacagim, merkezde yapılan yerlerden gayet memnunum ama philips genitalde faydasiz maleseff😐

Beyaz tenliyim , koyu renkli tüylerim, bide ben sadece genital bölge ve üst bacak için aldım, geri kalan yerleri alexandrite ile yaptırmıştım bi merkezde o yuzden o bolgelere yorum yapamayacagim, merkezde yapılan yerlerden gayet memnunum ama philips genitalde faydasiz maleseff😐
En cok onun icin aldim. Deneyip goreyim 😊

Reglim bitti, 2. Seansımı yapıyorum. yenGEnC yenGEnC Yalnız kollarımda ilk uygulamadan sonra ciddi şekilde az uzama oldu. 5 bıçaklı jiletle tıraşladım, o sebeple mi yoksa lazerin başarısı mı bilmiyorum. 😊

Bencede değisiyordur mesela benim üstlerimde nerdeyse yok alt kisımlarsa var biraz ve duzenli yaparsam tertemiz oluyorum ve yumisacik

Papatya0593 Papatya0593 kişiden kişiye farklılık gösteriyor olabilir. Ben bizim grubun pozitif enerjisine inanıyorum🍀 Makinan hala sendeyse bizimle başlamak ister misin diye soracaktım ama hamileymissin.
En iyisi seneye dolapta gardropsta sat da en azından zararını karşıla,nasılsa durduğu yerde degerleniyorlar:)) sattığın ücrete çok az bir şey eklersen salonda üst bacak - genital paketi alırsın,komple kapatirsin su kıl tüy meselesini 😇😇😇

Son düzenleme:
X