Xiaomi inface IPL challange ,:)

Bu arada acısından rahatsiz olan varsa disaridan gelince yapsın. Dışarıda donmuştum. Eve geldim. Makine atış yaptıkça rahatladım, sımsıcak oldum. Bir tek koltuk altım çok acıdı ama olsun.
Geçen lazer kontrolüm vardı, ilk defa bu kadar canımın yandığını hissettim. Normalde acı eşiğim yüksektir ama derecesi çok mu yüksekti bilmiyorum hiç anlamam yandı ya resmen. Bikini bölgesinin etrafı morardı bildiğin, sonra kabuk attı kaynar su dökülmüş gibi
Niye böyle oldu bilmiyorum, güzellik merkezini arayıp azarlamadım ama bi dahakine gitmeye korkuyorum

Sen de beyaz tenli ve simsiyah kıllısın galiba
Ben de tıpkı senin gibiyim. Eskiden üzülürdüm, ama seviniyorum artık
Çünkü lazer açısından böyle kıllar çok iyi oluyor
Evet haklısın, siyah ve kalın telli killar lazerde daha etkili
Bir de şunu soyleyeyim, ben daha önce de bu makinayı kullandım birkaç hafta. Sonradan bozulunca iki yıllık bir ara verdim. Belki seyrek çıkmasının bir nedeni de odur^^

Belki de, ben de daha önce bir kaç seans lazere gitmiştim, kalın ve siyah tüylerim seyrek çıkmaya başlamıştı daha sonradan. Ki bende batık vardı eskiden, onlar da bitti tamamen lazer sayesinde. Şu an tekrar başladım, makinayı almayı düşünmüştüm ama kimse de görmediğim için çekinmiştim.

Yılbaşına kadar bekle bence, 6-8 haftaya belli olur benim ve pamukotu'nun sonuçları. Ona göre begenirsen alırsın:)

Tüy attığı için rahatsız olanlar olacaktır, tepki vereceklerdir vs diye önceden uyarıp atmış. Aslında ben güldüm o mesaja ve şarkıya sadece, tepki verilecek bir şey değildi bence pareciim

Evet. Geçen arkadaşımla konuştuk, dakikası 3 ₺ ye gidiyorum dedi. Ama burası Diyarbakır. Başka şehirlerde daha fazla olabilir, bilmiyorum.

Sen de beyaz tenli ve simsiyah kıllısın galiba
Ben de tıpkı senin gibiyim. Eskiden üzülürdüm, ama seviniyorum artık
Çünkü lazer açısından böyle kıllar çok iyi oluyor
Evet black, kollarim biraz koyu kahve gibi. Güneş gördükçe renkleri açıldı galiba. Bir de çok sık jiletlemedim. Ben de çok üzülürdüm. Sarı olsa ne güzel almam derdim. Şimdi iyi ki diyorum. Sarı tüylere daha zor çözümler var.

ben oluyo oyle diye biliyorum ama bunun için nemlendirici gibi bişi verdiler gorumceme. . ama acı kısmını bilmiyorum .

Evde kime yaptırıyorsunuz? Kendime uğraşıp yapamam asla. Lazere senede 1 ancak ihtiyacım oluyor. Ona bile üşeniyorum Evde mümkün değil yapamam

Fotoğraflara bakınca seyrek ve cansız tüylerin oldugunu söylemeliyim grimsi aslında daha cok bu tüyler bela benimde aynı şekilde çünkü lazere gittim koltuk altım tek tük birkaç kıldan ibaret diyebilirim.
Benim Cook zaman once philipsin epilasyon aletine benzer bir cihazı vardı onu denemek için arada bir kullandım çat pat ses cıkarıyordu bigün patlıcak bu makine kaygısıyla kardeşime verdim.Belki istikrarlı olsaydım kol ve bacaklarda iş görebilirdi.Umarım güzel sonuçlar alırsın.

Evde kime yaptırıyorsunuz? Kendime uğraşıp yapamam asla. Lazere senede 1 ancak ihtiyacım oluyor. Ona bile üşeniyorum Evde mümkün değil yapamam
Ablası olan ablasına,kardeşi olan kardeşine yaptırır . Ben kendime yapıyorum ama acı veren bir şey değil ya, inan agdadan falan daha acısız bir şey . Öyle vücudunda gezdiriyorsun sadece.
Ben de sırtımı kendim yapamıyorum haliyle. O yüzden komşu arkadaş bulucam, makinami istedigi bı yerine kullansin benim de sırtımı yapsın diye :)
Bazen ablamı çok özlüyorum

Geçen senelerde Bu makinami birkaç hafta kullanmıştım bozulana kadar. O zamanlar haftada bir kullanirdim- sık kullanmak gerektiğini bilmiyordum-
bence ondan bu seyreklik. Çünkü normalde yoğun tüylü biriyimdir (oysa ne annem ne babam mamut. kime cektiysek ablamla biz böyle olduk). Ama tüylerimin rengi gri değil, siyah,fotodan daha açık çıkmış olabilir.
Makina da horultu gibi ses cikartiyorsa muhtemelen fanı bozuktur. Benimki de ses çıkarıyor diye verdim garantiye,fanını yaptılar ,düzeldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…