Wir lernen deutsch / Almanca

Ooo sen veremiyorsan ben hiç veremiyom
Şaka bi yana ich hab gar keine Lust darauf

Ich auch . Der Winter macht mich kaputt. Ich hab kein Bock . Aber ich höre nicht auf zu lernen. .
Eigentlich ich brauch einen schönen warmen Urlaub. ich hab mich beworben aber niemand haben mir zurückgeschrieben

Evet biz de öğreniyoruz bu topigin sahibi TopraKahveBob , en çok o ögreniyor son zamanlarda ama çok bosladik maalesef.....en çok da ben boşladım
Kursa gidiyor musun?
kursa b1 kadar gidip yaptim cnm ama kurs bitince hersey gitti cevre türk bide sürekli evdeyim hep türkce derken unuttum geri üzerine düsersem heralde acilmaya baslarim diye düsünüyorum oyüzden burasida iyi oldu sizler hangi asamadasiniz nekadardir almanyadasiniz???

Sana tavsiyem bizim geçmiş sayfalara da göz at... biz bu ara duraklama devrindeyiz
Ben 8 senedir almanyadayim b2yi bitirdim bitirdiğimle de kaldım

Kelimeleri yazarken hep turkcesini de yazsaniz da ogrensek,birde bu isin gramer kismi var kelime bilmek yetmez

Kelimeleri yazarken hep turkcesini de yazsaniz da ogrensek,birde bu isin gramer kismi var kelime bilmek yetmez
Almanya'da mısın? Sanırım yeni öğrenmeye başladın. Aynı şekilde sana da tavsiyem eski sayfalarimiza bak
Bi sürü kelime konuşma kalıbı ve önerdiğimiz linkler var
Eminim faydasını göreceksin canım

Yok canim degilim ama isim geregi ogrenmem gerekiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…