Wir lernen deutsch / Almanca

hic tanidigimiz yok maalesef :KK43: esimin isi icin gelecegiz. Tarih henuz belli degil. be kafamda plan programimi yapip ona gore hazirlikli gelmek istiyorum oralara.
Esinin is yeri size yardimci olur. Mail atin. Biz de bildigimiz kadariyla sorularinizi yanitlamaya calisiriz. Yalniz hissetme burda. Burda her konuda bilgi alisverisi yapiyoruz sen de gelirsin. :KK66:

es sind nicht immer schöne Geschichten. Manchmal sind sie grausam und brutal und tragisch. Aber so ist manchmal auch das Leben
Her zaman güzel hikayeler yoktur. Bazen acımasız, kötü ve trajiktir. Ama bazen hayat da budur.

Halli Hallo
wie geht es euch ladies ? Was macht ihr ? Wir suchen eine Wohnung in Kreis Waiblingen -Ludwigsburg zu mieten.
Waiblingen Ludwigsburg cevresinde kiralik ev ariyoruz kizlar. Stuttgart cevrseinde baska yerler de olur tabi. Bildiginiz kiralik ev varsa haber verir misiniz?

Halli Hallo
wie geht es euch ladies ? Was macht ihr ? Wir suchen eine Wohnung in Kreis Waiblingen -Ludwigsburg zu mieten.
Waiblingen Ludwigsburg cevresinde kiralik ev ariyoruz kizlar. Stuttgart cevrseinde baska yerler de olur tabi. Bildiginiz kiralik ev varsa haber verir misiniz?
Selam kahve, Alamnca yazamayacak kadar kafam kazan:/
Biz ailecek sırasıyla çok fena hastalandık. Sonra kızım diş çıkarma moduna girdi,iyice yakama yapıştı,aynı zamanda mememe..derken duman ötesi oldum:///
O taraflar bize çok uzak, gazete ilanlarından falan bişey çıkmaz mı? Bizim burdaki yerel gazetelerde ilanlar oluyor kiralık evler için..

Selam kahve, Alamnca yazamayacak kadar kafam kazan:/
Biz ailecek sırasıyla çok fena hastalandık. Sonra kızım diş çıkarma moduna girdi,iyice yakama yapıştı,aynı zamanda mememe..derken duman ötesi oldum:///
O taraflar bize çok uzak, gazete ilanlarından falan bişey çıkmaz mı? Bizim burdaki yerel gazetelerde ilanlar oluyor kiralık evler için..

Oy gecmisler olsun. Cok sag ol canim bakayim

X