welcome too candyshop;)

Ne işe yarıyor:cool:
kunaktan_alzheimera_miknatisli_bulus13879625290_h1109432.jpg
baya bildiğin taca mıknatıs takıyor ağrıya falan iyi geliyormuş:KK70::KK70::KK70:

Ayy hatırlatma o da haftaya gelecek:cry::cry:
Haftaya yeğenim geliyor, o da çizgi film izletir yatana kadar.. Size mi gelsem:KK23::cool:
bugün gelme:KK43: bize de teyzem geldi iki küüçük ocuğu var onu duyunca dayımın küçük kızı da geldi sabah 7 de uyanmışlar çizgifilm için:KK57: onlar gitsin sen gel hemen kuzum kıyamam sana:cool::KK19:

bugün gelme:KK43: bize de teyzem geldi iki küüçük ocuğu var onu duyunca dayımın küçük kızı da geldi sabah 7 de uyanmışlar çizgifilm için:KK57: onlar gitsin sen gel hemen kuzum kıyamam sana:cool::KK19:
Halimize bak:KK70:
Eskiden ne güzeldi biz günde 2 defa çizgi film izleyebiliyorduk, alıştırmamak lazım bu kadar ya.. Beyinlerine yazık çocukların:KK12:

Eskiden ne güzeldi biz günde 2 defa çizgi film izleyebiliyorduk, alıştırmamak lazım bu kadar ya.. Beyinlerine yazık çocukların:KK12:
bende sabah erkenden kalkardım yıldız abla vardı sabah kuşağı ona bakardım sonra da başka izletmezdi annem :63: sonra doğru sokağa koşardım şimdi çocuklar dışarı çıkmıyor ki mecburen tv-tablet peşindeler sürekli:KK12:

bende sabah erkenden kalkardım yıldız abla vardı sabah kuşağı ona bakardım sonra da başka izletmezdi annem :63: sonra doğru sokağa koşardım şimdi çocuklar dışarı çıkmıyor ki mecburen tv-tablet peşindeler sürekli:KK12:
Bu noktada kendimizi düşünüyoruz sanırım, tv başında tablet başında otursun sesi çıkmasın diye uyuşturuyoruz çocukları:110:

Bu noktada kendimizi düşünüyoruz sanırım, tv başında tablet başında otursun sesi çıkmasın diye uyuşturuyoruz çocukları:110:
susturucu gibi birşey ama anne bilinçli olursa sıkıntı yok bence annem kardeşime sadece yarım saat oynamasına izin veriyor çizgifilmde de öyle birde cartoon network falan var iğrenç bir kanal onları falan hep sildik mesela çok dikkatli olmak lazım

Ayy hatırlatma o da haftaya gelecek:cry::cry:
Haftaya yeğenim geliyor, o da çizgi film izletir yatana kadar.. Size mi gelsem:KK23::cool:
Yawrim ben napiyim o zaman 11 yildir cizgi film seyrediyorum geri zekali oldum resmen:KK49:
Bilmeyenler icin aciklayim 3 cocugum var 11, 7 ,5 yaslarinda tatilde geldi cocuklar hep evde olcak kavga gurultu
Daglara dogru yardirsammi:rolleyes:

Bazen kapatiyorum kendileri oynasin diye bi sure oynayinca sikiliyorlar disariya ben gondermek istemiyorum bi sey olur diye korkuyorum amaaan ne bileyim kosturmaca sinir stres cok bende

X