Kocam evdeyken iş yapasım gelmiyor

Sakin olun kızlarr ben bu işleri görev edindim bu doğru bunun sebebi de şuan çalışmıyor olmam. Eşim çalışıp evin gelirine katkıda bulunuyor ki yaptığı iş yorucu bir iş akşam da eve gelince dinleniyor. Ben ise tüm gün evdeyim tabiki de ben yapıcam. Şu an memleketime taşınırsak ben de işe gidicem ve o zaman iş bölümü yapıcam her türlü. Çocuk olursa da zaten ben demeden yardım eder o bana hiç bişi yaptırmaz hatta canım kocammm
Şimdiden başlayın. Nasılsa evdeymiş. İşe başlayınca hafta sonları o yatarken siz iş yapıyor olursunuz. Üstüne çalışırsınız...

Alakasız çünkü, bu yazdığın da alakasız. Okuma anlama yorumlama mı çalışsan acaba biraz? Bağlamından kopuk, yarım yamalak, yüklemi öznesi olmayan cümle bile denemeyecek söz öbekleri saçıyorsun ortalığa.
Canım goy goy yapmak isteyeöez ö
Alakasız çünkü, bu yazdığın da alakasız. Okuma anlama yorumlama mı çalışsan acaba biraz? Bağlamından kopuk, yarım yamalak, yüklemi öznesi olmayan cümle bile denemeyecek söz öbekleri saçıyorsun ortalığa.
Konu sahibi sana konuyu oku demiş. Sen önce konuyu anla. Goy goy yapıyorum sizi neden ilgilendiriyor bağyann?

Aaaa ben ben açtım sandım konuyu 😅😂😂😂
IMG_5915.jpeg

X