welcome too candyshop;)

Kuru patlıcan dolması, eşim dün canım istiyor dedi de, patlıcandan başka sebzeyi de yemiyor, bol bol patlıcan yapıyorum, nikotin komasına gircem artık
baksana hazır satılan patlıcandan alıyorsun dimi nasıl güzel oluyormu bende de var yaptım bir kere fena olmadı hani restoranlarda yediğimiz oluyor ya ekşimtrak tatlı öyle olmadı pek

baksana hazır satılan patlıcandan alıyorsun dimi nasıl güzel oluyormu bende de var yaptım bir kere fena olmadı hani restoranlarda yediğimiz oluyor ya ekşimtrak tatlı öyle olmadı pek
Evet hazır alıyorum canım. Patlıcanı haşlarken limonla haşla, içi de biraz limon sık, bol baharat ohh.. Soğukken bile nefis oluyor

ya beybiler birde bu restorantlarda kırmızı lahana oluyor ya onu nasıl yapıyorlar ya inanın bin kez denedim hiç güzel olmadı..

Ay hanımlar ya birde bu restorantlarda kırmızı lahana oluyor ya onu nasıl yapıyorlar ya inanın bin kez denedim hiç güzel olmadı..
lahanayı doğra üzerine limon sık sirke seviyorsan sirkeylede olabilir biz limonu sıkıp karıştırıyoruz tupperlara koyuyoruz ihtiyaç oldukça çıkarıp kulllanıyoruz çok pratik oluyor hiçbirşeyi yok sadece limon sık karıştır azcık bekle

denedim onu sert oluyıor ya

turşusu degil dimi

valla yediğimiz ne bilmiyorum ama muhteşem oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…