welcome too candyshop;)

images

Bu arada bugün çaylar benden minnak beceremiyor yapmayı...
Tam tavşan kanı....

HOŞ geldin canım öncelikle..
OFS mi nedşr bşr bölüm varmış o kaldırılmış ya , bende bakmadım sanırım oradan görünüyormuş.
Geçen Mune banada mesaj atmış dedim aha bitti meğer bende uyarı almışım..
Ama bazi kadınlarda cidden ağır sözleri hak ediyor..

hoş buldum canımcım
tabiki hak edenler var

hatta dolaylı laflar edilse de anlamayanlar var...

konu açıyıor herkes aynı şeyi yazıyor yani aklın yolu bir gibi hala konunun ilk başın da olan yazılanlar da bir nebze bir şey anlamıyanlar da var o zaman da haliyle yazarken bir emek bir çaba oluyor onun için çaba

ama dalga geçiyor çemkiriyor o zaman yapacak bir şey yok ya konudan gidicen ya hakaret var sa hoppp dur bakalım diyeceksin

sonuçta etki tepkiyi doğruyor.

cezalar banlar kurallar olmasa da sitenin bir düzeni olmaz bunlar da olmak zorun da bi de o var

hoş buldum canımcım
tabiki hak edenler var

konu açıyıor herkes aynı şeyi yazıyor yani aklın yolu bir gibi hala konunun ilk başın da olan yazılanlar da bir nebze bir şey anlamıyanlar da var o zaman da haliyle yazarken bir emek bir çaba oluyor onun için çaba

ama dalga geçiyor çemkiriyor o zaman yapacak bir şey yok ya konudan gidicen ya hakaret var sa hoppp dur bakalım diyeceksin

cezalar banlar kurallar olmasa da sitenin bir düzeni olmaz bunlar da olmak zorun da bi de o var
Tabii ama ben artık bazı konulara yapılan bu "ironi" meselesine cidden sinir oluyorum
geçen gün bir konu açılmıştı ironi adı altında çok özel bir mevzuda resmen dalga geçilmişti. O zaman baya bir sinir olmuştum.. Yani burada dertlerimizi paylaşamaz hale geldik hemen bir kaç belirli kadın var çıkıp saçmalıyorlar resmen. Sen a diyorsun o z diyor. Dikkat et b demedim z dedim..
o nedenle bdv ye eskisi gibi takılmıyorum.

bazısı çok sinsi ama sayflarca kandırıyorlar milleti :KK14:
Ay yok be canısı konu fake ise hemen kendini ele veriyor ben anlıyorum şahsen ve yorum dahi atmıyorum
yalan söylemek için çook zeki olmak lazım:)
unutuyorsun çünkü belli süre sonra

Ay yok be canısı konu fake ise hemen kendini ele veriyor ben anlıyorum şahsen ve yorum dahi atmıyorum
yalan söylemek için çook zeki olmak lazım:)
unutuyorsun çünkü belli süre sonra
ya dün bi kız vardı konuyu hatırlamıyorum da sayfa 30a ulaşmış ta orda yakalamışlardı yalanını var öyle zeka küpleri :KK19:

hoş buldum canımcım
tabiki hak edenler var

Bende hak edeni kibliyorum tabiki fake diye şüphelendiysem,

küfür hakaret varsa reklama geldiyse

bizim bahsettiğimiz başka bir mesele matmazel

kişisel kin güdenler herşeye kibliyor
tabiki buna yönetim karar veriyor ama aynı şeyi söyleyen geyik yapan başka biri kiblenmeyebliyor

X