welcome too candyshop;)

aynen ya bazen çok iyi birşey yazıyorsun onu bile kibliyor zalımın kızları:KK59:
:KK53:aynen birde uyuz oluyorlarsa

daha dün üye olmuş bana gelmiş çemkiriyorlar sen ne sivrisin ,sen ne kendini beğenmişsin diye

diyorum beni nereden tanıyorsun ki daha üye olalı 1 gün olmuş

ziyeritçiyken görüyordum diyor çok tuhaf gerçekten çoğusu

eski üyeler yeni üye gibi geliyor çoğunlukla

:KK53:aynen birde uyuz oluyorlarsa

daha dün üye olmuş bana gelmiş çemkiriyorlar sen ne sivrisin ,sen ne kendini beğenmişsin diye

diyorum beni nereden tanıyorsun ki daha üye olalı 1 gün olmuş

ziyeritçiyken görüyordum diyor çok tuhaf gerçekten çoğusu

eski üyeler yeni üye gibi geliyor çoğunlukla
birde profil resminden karakter analizi yapanlar var onlara ne demeli :KK70:

artık kimin kiblediğini göremiyoruz.. dimi?

önceden görüyormuyduk...:KK53:

benimde kiblediklerim oldu tabiki ama durduk yere birini kiblemedim ya fake olduğunu düşündüm ya atışma oldu ya küfür hakaret tarzı şeyler.:KK67:

ama kiblendiginde editörler bakarlar gerçekten kiblenecek bir şeymi degilmi diye ona göre ceza uygulama yaparlar diye düşünüyorum

iyi bir şey yazmış sa neden ceza alsın ki:KK17:

bende uyarı aldım geçen

ama çok komik oldu.:KK70:

aslında ben banlanıcam sandım mesajı okudum allah dedim şimdi mapusa düşücem bekliyorum bekliyorum yok rahat rahat kk ya giriyorum..bu bekleme iki gün sürdü...:KK70::KK70:

sonra mune ye mesaj yazdım bana böyle bir mesaj geldi niye banlanmadım diye:KK70::KK70:

mune o uyarı deyince ben cahilliğime gül gül meğer uyarıymış hahhah:KK70::KK70::KK70:

benimde kiblediklerim oldu tabiki ama durduk yere birini kiblemedim ya fake olduğunu düşündüm ya atışma oldu ya küfür hakaret tarzı şeyler.:KK67:

ama kiblendiginde editörler bakarlar gerçekten kiblenecek bir şeymi degilmi diye ona göre ceza uygulama yaparlar diye düşünüyorum

bende uyarı aldım geçen

aslında ben banlanıcam sandım mesajı okudum allah dedim şimdi mapusa düşücem bekliyorum bekliyorum yok rahat rahat kk ya giriyorum..bu bekleme iki gün sürdü...:KK70::KK70:

sonra mune ye mesaj yazdım bana böyle bir mesaj geldi niye banlanmadım diye:KK70::KK70:

mune o uyarı deyince ben cahilliğime gül gül meğer uyarıymış hahhah:KK70::KK70::KK70:
HOŞ geldin canım öncelikle..
OFT mi nedir bir bölüm varmış o kaldırılmış ya , bende bakmadım sanırım oradan görünüyormuş.
Geçen Mune banada mesaj atmış dedim aha bitti meğer bende uyarı almışım..
Ama bazi kadınlarda cidden ağır sözleri hak ediyor..

bende uyarı aldım geçen

evet oft tan görülebiliyordu denk gelirse,

ilk uyarımda bende öyle olmuştum bekledim bekledim banlanmadım

:KK53::KK53:

X