welcome too candyshop;)

amaa sonraaa evde en değer verdikleri kız biz onun kardesinide evimize kabl etmemize ragmen...Ben evden ayrılıyorum ve sevgilimin evine yakın oturacağım demiş...geldiler bana anlattılar..nolur berabr eve cıkalım diee..herbişeyime karısmayacaklarını söyledilerr son dönem kafama göre yasamıstım 2 kişi bir ben bi ferttim evde ve cok rahattım..

Oluyor canım böyle şeyler, iyi görmüşsün. Arkadaşın olmaya devam edip, daha çok zarar verebilirdi:KK19:
aynen öylee tatlım yaa..kii ben o kadar güveniyordm biz restauranttayız arkadasımı aradık geldk die ve eşim gitti arabayla evden alıp getrdi kızı..ve kızın niyeti farklıymıs birde annemi görmüşş abimin düğününe geleceğini söylemişş ahh bi gelseydii yüzüne tükürseydimm..gelemedii tabiii...

aynen öylee tatlım yaa..kii ben o kadar güveniyordm biz restauranttayız arkadasımı aradık geldk die ve eşim gitti arabayla evden alıp getrdi kızı..ve kızın niyeti farklıymıs birde annemi görmüşş abimin düğününe geleceğini söylemişş ahh bi gelseydii yüzüne tükürseydimm..gelemedii tabiii...
o kadar değildir heralde yuh..

yüzsüzlükte kariyer yapmış

X